X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Paweł Szramka: możemy współpracować z każdym, kto zechce wprowadzić nasze proobywatelskie postulaty

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2021 19:16
- Te postulaty zbliżą nas do demokracji bezpośredniej. To nie ma większego znaczenia, czy to będzie współpraca z PSL, Porozumieniem czy PO - mówił w Polskim Radiu Paweł Szramka, poseł Kukiz'15. 
Paweł Szramka
Paweł SzramkaFoto: PR24

Według sondażu Estymatora wynika, że Kukiz'15, PSL i Porozumienie Jarosława Gowina mogłyby tworzyć grupę konserwatywną. Paweł Szramka przyznał, że chociaż nigdy nie myślał o takim połączeniu, to uważa ten pomysł za ciekawy. 

Czytaj także:
1200_Sejm_TT.png
PiS zdecydowanym liderem, nowy "klub konserwatystów". Zobacz sondaż

- Jak weźmiemy pod lupę niektóre poglądy i pomysły, to można powiedzieć, że pewna nić porozumienia pomiędzy tymi ugrupowaniami mogłaby się wytworzyć - ocenił poseł. -  Aczkolwiek nie wiem, czy będzie taka chęć - dodał gość PR24.

Polityk zaznaczył, że jego partia jest chętna do "współpracy z każdym, kto będzie chciał wprowadzić jej proobywatelskie postulaty". Jak podkreślił rozmówca, ich celem jest zbliżenie się "demokracji bezpośredniej". - To nie ma większego znaczenia, czy to będzie PSL, Porozumienie czy PO - stwierdził Szramka.

Czytaj także:

Możliwa współpraca z Hołownią? 

Czytaj także:
po slaskie pap 1200 .jpg
Działacze Hołowni przeszli do PO. Duże zmiany w lokalnych strukturach

- Słyszałem, że jakieś rozmowy Pawła Kukiza i Szymona Hołowni się odbyły - mówił poseł, zaznaczając przy tym, że nie wie, jaką miały formę. Gość PR24 podkreślił, ze niezależnie od tego z kim ugrupowanie miałoby w przyszłości współpracować, "spodziewa się, że będą mieć podobne postulaty".

Szramka ocenił, że aktualnie "od Szymona Hołowni słychać bardzo ogólnikowe stwierdzenia". - Nie ma tam mocnych kierunków, po których moglibyśmy oczekiwać konkretów, co do tego, jak będzie się kształtować opinia polityczna tego ugrupowania - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Posłuchaj
12:16 PR24_mp3 2021_02_23-17-35-52.mp3 Poseł Paweł Szramka o możliwych współpracach Kukiz'15 ("Rozmowa PR24")

***

Audycja"Temat dnia/Gość PR24"

Prowadził: Adrian Klarenbach

Gość: Paweł Szramka, poseł (Kukiz'15)

Data emisji: 23.02.2021

Godz. emisji: 17.35

jbt/pr24

Czytaj także

Krysztopa: wyciąganie posłów z PO identyfikuje Hołownię jako Platformę bis

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2021 13:00
- Szymon Hołownia postrzega jako sukces wyciągnięcie posłów PO. Ale rodzi to dla niego problemy. Oczywiście ma swoją reprezentację w parlamencie, ale identyfikuje to jego ugrupowanie jako Platformę bis. Hołownię budowało wrażenie nowości, ale teraz nie będzie ono trwałym efektem - powiedział w Polskim Radiu 24 Cezary Krysztopa z "Tygodnika Solidarność". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Duża przewaga PiS nad KO, sześć partii w Sejmie. Jest nowy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 10:42
PiS może liczyć na poparcie 33,5 proc. ankietowanych, Koalicja Obywatelska - 19,3 proc., a Polska 2050 - na 14,6 proc. - wynika z sondażu United Survey na zlecenie Wirtualnej Polski. Do Sejmu weszłaby jeszcze Lewica - 11,4 proc., Konfederacja - 6 proc. i PSL - 5,8 proc.
rozwiń zwiń