X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Posługują się kłamstwami i fake newsami". Rzecznik PiS o działaniach opozycji

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2021 16:56
- Opozycja posługuje się notorycznie kłamstwami i fake newsami - stwierdziła w Polskim Radiu 24 rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska. - Dosłownie kilka dni temu zostało to potwierdzone dyrektywą Palikota, który wydał instrukcje, co należy zrobić, żeby Platforma miała swoją koncepcję polityczną - dodała.
Anita Czerwińska
Anita CzerwińskaFoto: PR24/DB

Zdaniem Anity Czerwińskiej Palikot "podał instrukcje, wręcz kłamstwa, które należy powtarzać". Rzecznik podkreślił przy tym, że opozycja "nie ma swojego programu politycznego i żadnego pomysłu na Polskę".

krajewski1200.jpg
"Opozycja realizuje dyrektywę Palikota". Poseł PiS o protestach po publikacji wyroku TK

- Opozycja nie potrafiła stanąć na wysokości zadania - oceniła rzecznik PiS. - W obliczu pandemii, sytuacji absolutnie nieprzewidzianej nie tylko dla Polski, ale i dla całego świata (...), wszyscy politycy, cała klasa polityczna powinna skupiać się na tym, żeby walczyć, zapewnić zdrowie i chronić życie obywateli - stwierdziła.

Posłuchaj
12:03 _PR24_AAC 2021_01_29-16-35-51.mp3 Rzecznik PiS o opozycji (PR24/Rozmowa PR24)

Czytaj także:

W audycji poruszono również temat szczepionek przeciw COVID-19. - Szczepionki, które teraz w ramach UE są zapewniane państwom członkowskim, są kupowane w ramach wspólnego mechanizmu zakupowego. Jesteśmy do tego zobowiązani - podkreślił Czerwińska.

Rzecznik PiS podkreśliła, że "opozycja żąda, żeby rząd wypowiedział umowy". - Obowiązują nas wspólne umowy i się do nich stosujemy - dodała.


Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Audycja: "Rozmowa PR24"
Prowadzący: Krzysztof Świątek
Gość: Anita Czerwińska (rzecznik PiS)
Data emisji: 29.01.2021
Godzina: 16.35

itom/pr24

Czytaj także

Poseł PiS: w trudnych czasach pandemii rząd wspiera polską gospodarkę najlepiej jak może

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2021 10:00
- Tarcza antykryzysowa zawsze będzie niewystarczająca, jakkolwiek rząd by nie pomagał, to zawsze to będzie mało, bo to nie jest normalny czas - powiedziała na antenie Polskiego Radia 24 Iwona Arent, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Gościem audycji była również Gabriela Lenartowicz z Platformy Obywatelskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Są zbyt radykalne dla dużej części ludzi". Dr Anusz o postulatach Strajku Kobiet

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2021 13:29
- Ludzie protestujący przeciwko zakazowi aborcji w październiku chcieli protestować, a nie wchodzić w inne postulaty, w które wchodzi teraz Strajk Kobiet. Skala tych protestów bardzo się zmniejszyła, a to spowodowało, że kierownictwo strajku bardzo się zradykalizowało - mówił w Polskim Radiu 24 dr Andrzej Anusz, politolog z Instytutu Piłsudskiego.
rozwiń zwiń