X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Bartoszewski: należy zaprzestać hodowli zwierząt futerkowych

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2020 18:15
- Zgadzam się z tym, że należy zaprzestać hodowli zwierząt futerkowych. Głosowałbym "za", ale nie mogłem się zgodzić na konieczność wygaszenia tego biznesu w ciągu roku i brak odpowiednich rekompensat dla przedsiębiorców - powiedział w Polskim Radiu 24 Władysław Teofil Bartoszewski, poseł PSL.
Władysław Teofil Bartoszewski
Władysław Teofil Bartoszewski Foto: PR24/AK

Sejm przyjął projekt ustawy autorstwa Forum Młodych PiS dotyczący ochrony zwierząt. Wprowadzenie nowych przepisów wzbudziło duże kontrowersje wśród niektórych polityków Zjednoczonej Prawicy.

EN Michał Moskal 1200 (1).jpg
"To kompleksowe rozwiązania prawne". Szef Forum Młodych PiS o ustawie o ochronie zwierząt

Za przyjęciem projektu głosowało 356 posłów, 75 było przeciw, a 18 wstrzymało się od głosu. W głosowaniu udział wzięło 229 posłów klubu PiS. 176 było za, 38 przeciw, 15 wstrzymało się od głosu. Przeciwko głosował m.in. minister rolnictwa. Przeciwko głosowali też wszyscy posłowie z Solidarnej Polski. Także Porozumienie nie poparło jednogłośnie ustawy, a od głosu wstrzymał się Jarosław Gowin.

Posłuchaj
13:30 PR24_MPLS 2020_09_21-17-34-57.mp3 Władysław Teofil Bartoszewski o ustawie o ochronie zwierząt (Rozmowa PR24)

 

- Zgadzam się z tym, że należy zaprzestać hodowli zwierząt futerkowych. Głosowałbym "za", ale nie mogłem się zgodzić na konieczność wygaszenia tego biznesu w ciągu roku przez przedsiębiorców i brak odpowiednich rekompensat - podkreślił w Polskim Radiu 24 Władysław Teofil Bartoszewski.

Czytaj również:

Poseł stwierdził ironicznie, że po uchwaleniu ustawy Prawo i Sprawiedliwość będzie odnosiło na polskiej wsi "fenomenalne sukcesy".

Więcej w nagraniu.

* * *

Audycja: "Rozmowa PR24"
Prowadzi: Adrian Klarenbach
Gość: Władysław Teofil Bartoszewski (PSL)
Data emisji: 21.09.2020
Godzina emisji: 17.35

bartos

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Będę miał na względzie dobro zwierząt, ale też jakość życia rolników". Prezydent o ustawie dot. ochrony zwierząt

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2020 14:19
- Chcę bardzo mocno i w pewnym sensie z gniewem powiedzieć, że padło wiele absolutnie fałszywych, nieprawdziwych słów, które nigdy nie powinny były paść z ust nikogo w Polsce - tak o ustawie o ochronie zwierząt mówił prezydent Andrzej Duda. 
rozwiń zwiń