X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Kuźmiuk: Róża Thun przyjęła strategię szkodzenia Polsce, podobnie jak większość europosłów PO

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2020 17:23
- Róża Thun się skompromitowała. Przyjęła strategię szkodzenia Polsce. Myślę, że taka jest również strategia większości europosłów Platformy Obywatelskiej. To przykre, ale niestety prawdziwe - powiedział w Polskim Radiu 24 Zbigniew Kuźmiuk, eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości. 
Zbigniew Kuźmiuk
Zbigniew KuźmiukFoto: PR24/AK

Europoseł PO Róża Thun rozpoczęła działania wymierzone w przekop Mierzei Wiślanej realizowany przez polskie władze. Wcześniej protesty na arenie Parlamentu Europejskiego w tej sprawie wyrażała również lewicowa europoseł Sylwia Spurek. Działania te spotkały się w Polsce z dość szeroką krytyką. 

Antoni Macierewicz 1200.JPG
Macierewicz: blokowanie przekopu Mierzei Wiślanej to wspieranie sojuszu Rosji i Niemiec

- Szczęśliwie pani poseł Thun nie jest aż tak bardzo skuteczna w Parlamencie Europejskim i w instytucjach europejskich. Może zaledwie zorganizować konferencję prasową na ten temat - powiedział w Polskim Radiu 24 Zbigniew Kuźmiuk. 


Posłuchaj
12:46 PR24_MPLS 2020_09_14-16-35-01.mp3 Zbigniew Kuźmiuk o sprawie przekopu Mierzei Wiślanej (Rozmowa PR24)

 

Podkreślił, że Róża Thun posłużyła się kłamstwem. - Upubliczniła informację, jakoby komisarz ds. środowiska był gotowy postawić tę sprawę na posiedzeniu komisji mającej skierować wniosek do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który zablokuje tę inwestycję. Komisja szczęśliwie się od tego odcięła. Powiedziała, że nie ma takich zamiarów - zaznaczył eurodeputowany. 

Czytaj również:

Jego zdaniem Róża Thun się skompromitowała. - Przyjęła strategię szkodzenia Polsce. Myślę, że taka jest również strategia większości europosłów Platformy Obywatelskiej. To przykre, ale niestety prawdziwe - skomentował gość PR24. 

- Spodziewaliśmy się takich zachowań europosłów Platformy. Dlatego pan minister Marek Gróbarczyk zdecydował, że inwestycja będzie finansowana tylko i wyłącznie z polskiego budżetu - dodał Zbigniew Kuźmiuk. 

***

Audycja: "Rozmowa PR24"

ProwadzącyAdrian Klarenbach

GośćZbigniew Kuźmiuk (europoseł PiS)

Data emisji: 14.09.2020

Godzina emisji: 16.35

bartos

Czytaj także

"Niebezpieczna i szkodliwa". Gróbarczyk o działalności Thun ws. przekopu Mierzei Wiślanej

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020 10:53
Minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk stwierdził, że nie rozumie zachowania Róży Thun w sprawie przekopu Mierzei Wiślanej. Nazwał działalność europoseł "konfabulacją".
rozwiń zwiń