X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

PiS negocjuje z PSL ws. koalicji? Stefan Krajewski: ja takich rozmów nie prowadzę

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2020 18:01
- Mamy czas wakacji, więc takich tematów trzeba trochę dla mediów, by było o czym rozmawiać. Być może ktoś komuś coś proponuje, ale nie mam na ten temat informacji - powiedział Stefan Krajewski, poseł PSL-Koalicji Polskiej.
Stefan Krajewski
Stefan KrajewskiFoto: PAP/Artur Reszko

W przestrzeni medialnej od pewnego czasu pojawiają się informacje wskazujące, że Prawo i Sprawiedliwość, poszukując dodatkowych posłów, miałoby prowadzić w tej sprawie rozmowy z Polskim Stronnictwem Ludowym oferując w zamian stanowisko ministra rolnictwa.

Jarosław Rzepa PR24 1200.jpg
Poseł PSL: nie jesteśmy zainteresowani koalicją z PiS i żadnymi "stołkami"
Posłuchaj
11:49 PR24_MPLS 2020_08_13-17-35-43.mp3 Stefan Krajewski o potencjalnej koalicji PiS z PSL i doniesieniach wskazujących na toczące się w tej sprawie negocjacje ("Rozmowa PR24")

- Gdyby ktoś zaproponował mi dołączenie do takiej koalicji, to nie zdecydowałbym się na taki krok. Jestem posłem opozycji i handlowanie za jakieś teki nie stanowi dla mnie wyzwania. Mamy czas wakacji, więc takich tematów trzeba trochę dla mediów, by było o czym rozmawiać. Być może ktoś komuś coś proponuje, ale nie mam na ten temat informacji. Ja takich rozmów nie prowadzę - stwierdził Stefan Krajewski.

***

Audycja: "Rozmowa PR24" 
Prowadzący: Adrian Klarenbach
Gość: Stefan Krajewski, PSL-Koalicja Polska
Data emisji: 13.08.2020
Godzina emisji: 17.35

Polskie Radio 24/db

Czytaj także

Poseł PSL Marek Sawicki: nie jesteśmy przystawką Platformy, nie będziemy też przybudówką PiS

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2020 13:40
- Ponad rok temu Polskie Stronnictwo Ludowe zdecydowało o budowaniu Koalicji Polskiej i ten projekt z sukcesem prowadzimy - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Marek Sawicki (PSL).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kosiniak-Kamysz o koalicji z PiS: kuszenie trwa już od jakiegoś czasu, my temu nie ulegniemy

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2020 08:45
- Mamy inną wizję Polski - mówił w Programie 1 Polskiego Radia prezes ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz, odpowiadając na pytanie o ewentualną koalicję Polskiego Stronnictwa Ludowego z Prawem i Sprawiedliwością.
rozwiń zwiń