X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

"Przyjdzie czas Władysława Kosiniaka-Kamysza". Poseł PSL o wyborach prezydenckich

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2020 17:26
- Władysław Kosiniak-Kamysz jest człowiekiem wartości, mówił o ważnych sprawach, nawoływał do współpracy. Dzisiaj te wartości nie mają posłuchu, ale przyjdzie czas, że w zgodzie będziemy współpracować. To będzie czas Kosiniaka-Kamysza - powiedziała na antenie Polskiego Radia 24 Urszula Pasławska, wiceprezes PSL.
Urszula Pasławska
Urszula Pasławska Foto: PR24 / Robert Bartosewicz

Podczas kilkugodzinnych obrad Naczelnego Komitetu Wykonawczego PSL Władysław Kosiniak-Kamysz uzyskał pełne poparcie kierownictwa stronnictwa. W pierwszej turze wyborów, która odbyła się w niedzielę, lider ludowców uzyskał 2,36 proc. głosów. Władysław Kosiniak-Kamysz nie powiedział, którego z kandydatów poprze w drugiej turze wyborów prezydenckich. 

Libicki1200.jpg
"Nasze oczekiwania były napompowane". Libicki o wyniku wyborczym Władysława Kosiniaka-Kamysza

Gość Polskiego Radia 24 tłumaczyła, że nadeszła pora na analizę kampanii wyborczej i wyniku Władysława Kosiniaka-Kamysza. - Przyszedł czas na wyciągnięcie odpowiednich wniosków. Trzeba to zrobić bardzo dokładnie, by w przyszłości nie popełnić błędów. Władysław Kosiniak-Kamysz jest człowiekiem wartości, mówił o ważnych sprawach, nawoływał do współpracy. Dzisiaj te wartości nie mają posłuchu, ale przyjdzie czas, że w zgodzie będziemy współpracować. To będzie czas Kosiniaka-Kamysza - powiedziała Urszula Pasławska.

"Kochamy Pawła Kukiza"

Władysław Kosiniak-Kamysz był wspólnym kandydatem Koalicji Polskiej, którą oprócz PSL tworzy Kukiz'15. Paweł Kukiz przyznał, że on sam na PSL by nie zagłosował. "Na Koalicję Polską - tak, ale na samo PSL - w życiu. Tak się kończy pycha i pazerność. Więc albo się zreflektują i będziemy tworzyć Koalicję Polską, albo ja za taką "koalicję" podziękuję - stwierdził na Facebooku.

Posłuchaj
11:43 Pasławska.mp3 Urszula Pasławska o wyborach prezydenckich (Rozmowa PR24)

 

Urszula Pasławska przypomniała, że Paweł Kukiz jest niezależny w swoich poglądach. - Jest również artystą, jego środki wyrazu są inne niż polityków z krwi i kości. Ma prawo do innego wyrazu. Jako PSL realizujemy jego postulaty, kochamy Pawła Kukiza - zapewniła wiceprezes PSL. Przyznała również, że w Koalicji Polskiej nie zawsze jest zgoda. - Projekt jest jednak bardzo ciekawy. Możemy się spierać i dyskutować. Przypominam też słowa Pawła Kukiza, że Kosiniak-Kamysz jest niezwykłym liderem, że ma do niego pełne zaufanie - podsumowała.

W pierwszej turze wyborów, która odbyła się w niedzielę, Władysław Kosiniak-Kamysz uzyskał 2,36 proc. głosów.

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Rozmowa PR24"
Prowadzący: Adrian Klarenbach
Gość: Urszula Pasławska
Data emisji: 2.07.2020
Godzina emisji: 16.35

ms

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wyborcy potrzebują silnej osobowości". Dr Biskup o słabym wyniku Kosiniaka-Kamysza i Biedronia

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 21:40
- Ludzie mogą zagłosować na PSL w wyborach parlamentarnych i samorządowych, ale w prezydenckich potrzebują silnej osobowości, a tego nie miał Władysław Kosiniak-Kamysz - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl dr Bartłomiej Biskup. Politolog z Uniwersytetu Warszawskiego odniósł się również do słabego wyniku Roberta Biedronia i stwierdził, że Lewica popełniła błąd, nie stawiając na Adriana Zandberga.
rozwiń zwiń