X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jarosław Sachajko: coraz więcej Polaków popiera działania Koalicji Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2020 17:52
- Władysław Kosiniak-Kamysz i Paweł Kukiz jeżdżą po Polsce i przekonują do postulatów obywatelskich, które wyrażamy - powiedział Jarosław Sachajko z Koalicji Polskiej. - Coraz szersze grono obywateli przygląda się naszym działaniom i je popiera - dodał.
Audio
  • Jarosław Sachajko o funkcjonowaniu Koalicji Polskiej ("Rozmowa PR24")

W audycji "Rozmowa PR24" Jarosław Sachajko odniósł się m.in. do współpracy Kukiz'15 z PSL w ramach Koalicji Polskiej. Ocenił, że wygląda ona dobrze, a ugrupowanie rośnie w siłę.

Piotr Apel 1200a.JPG
Piotr Apel: trzeba rozbić mur, który budują Platforma Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwośc

- Koalicja Polska jest szerokim bytem, znajdują się w niej członkowie Unii Europejskich Demokratów, a także przedstawiciele ruchu prof. Gwiazdowskiego. Coraz szersze grono obywateli przygląda się naszym działaniom i je popiera. Władysław Kosiniak-Kamysz i Paweł Kukiz jeżdżą po Polsce i przekonują do postulatów obywatelskich, które wyrażamy - wskazał poseł.

Paweł Kukiz nie zniknął z polskiej polityki

Od momentu, gdy Kukiz’15 wszedł w koalicję z PSL w mediach coraz rzadziej można zobaczyć lub usłyszeć Pawła Kukiza, który zszedł na drugi plan polskiej sceny politycznej. Mimo tego Jarosław Sachajko zapewnił, że bierze on czynny udział w działaniach swojego środowiska.

zgorzelski.jpg
Zgorzelski: mamy dobrą strategię, poparcie dla Kosiniaka-Kamysza wzrośnie

- Cały czas uczestniczy w spotkaniach z obywatelami. Przebywałem niedawno w jego okręgu, gdzie widział się z rolnikami. Były to bardzo ciekawe i budujące rozmowy. Paweł wrócił do tego, jak funkcjonował na początku swojej politycznej aktywności, czyli jeździ po Polsce i spotyka się z wyborcami - wyjaśnił poseł.

Możliwe powtórzenie wyniku Kukiza?

Paweł Kukiz  wystartował w wyborach prezydenckich w 2015 roku. Zdobył wtedy blisko 21 proc. głosów. W tegorocznych wyborach wspólnym kandydatem Polskiego Stronnictwa Ludowego i Kukiz’15 jest Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL. Jarosław Sachajko wierzy w to, że jest on w stanie powtórzyć rezultat Pawła Kukiza.

***

Audycja: "Rozmowa PR24"
Prowadzący: Adrian Klarenbach
Gość: Jarosław Sachajko, Koalicja Polska
Data emisji: 22.01.2020
Godzina emisji: 16.35

Polskie Radio 24/db

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Ścigaj: Paweł Kukiz jest jednym z dwóch liderów Koalicji Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 18:40
- Paweł Kukiz jest obok Władysława Kosiniaka-Kamysza naturalnym liderem Koalicji Polskiej, ale wewnątrz Koalicji Polskiej wspólnie uznaliśmy, że to szef PSL jest osobą, wokół której powinniśmy budować w Polsce niezależną koalicję - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Ścigaj, posłanka Kukiz'15. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Zgorzelski: PSL jest nowoczesną chadecją

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2019 09:24
- W momencie kiedy prezesem został Władysław Kosiniak-Kamysz dylemat był jeden, albo PSL będzie dryfował w stronę skansenu ruchu ludowego, albo stanie się nowoczesną chadecją – mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Zgorzelski, wicemarszałek Sejmu (Polskie Stronnictwo Ludowe).
rozwiń zwiń