X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wiesław Szczepański: 14 grudnia przedstawimy kandydata Lewicy na prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2019 18:46
- Na konwencji partii 14 grudnia przedstawimy jednego kandydata Lewicy na prezydenta. Trwają jednak jeszcze w tym temacie rozmowy. Trójka liderów zaproponuje osobę, którą gremia partyjne później zaakceptują - powiedział w Polskim Radiu 24 Wiesław Szczepański, poseł-elekt SLD.
Audio
  • 08.11.19 "Rozmowa PR24". Wiesław Szczepański (SLD)
Wiesław Szczepański
Wiesław Szczepański Foto: PR24

Wiesław Szczepański nie ujawnił kto będzie kandydatem Lewicy na prezydenta. Stwierdził on jednak, że spośród głównych polityków formacji koalicyjnych najmniejsze szanse ma na to przewodniczący SLD. - Trzeba mierzyć siły na zamiary. Z trójki liderów Lewicy sondaże dają najmniejsze szanse na prezydenturę Włodzimierzowi Czarzastemu - powiedział.

Czytaj więcej
Marcin Kulasek 1200.JPG
Marcin Kulasek: Lewica ma czarnego konia na wybory prezydenckie

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] K. Rogacin: PO jest w złej sytuacji, Lewica może zostać główną siłą opozycyjną

Gość PR24 zauważył również, że przed Włodzimierzem Czarzastym prawdopodobnie staną nowe parlamentarne wyzwania. - Jest on autorem sukcesu SLD. Wprowadził partię po czterech latach do parlamentu. Dziś jest rekomendowany na stanowiska wicemarszałka Sejmu - informował polityk.

Poseł-elekt zaznaczył również, że - według niego - SLD mogłoby wystawić kobietę w wyścigu po prezydencki fotel. - Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska byłaby bardzo kompetentną osobą na ten urząd. Myślę jednak, że kandydatem lewicy będzie mężczyzna - stwierdził polityk.

Wspólny klub Lewicy

Partia Razem zadecydowała, że sześciu ich posłów stworzy wspólny klub z SLD i Wiosną. - SLD będzie też pod jedną nazwą z Wiosną Roberta Biedronia. Partia Razem na dzień dzisiejszy się nad tym jeszcze zastanawia, ponieważ chce zachować swoją tożsamość - mówił Wiesław Szczepański.

Czytaj więcej
anaszewicz_1200.jpg
"Ta partia się skończyła". Wieloletni współpracownik Roberta Biedronia odchodzi z Wiosny

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] P. Matysiak: w jednym klubie parlamentarnym jesteśmy w stanie zrobić więcej

Polityk SLD stwierdził, że było to do przewidzenia, ponieważ współpraca koalicyjna przyniosła wymierny efekt. - Robert Biedroń był szefem kampanii wyborczej, która w wyborach parlamentarnych dała nam blisko trzynastoprocentowy wynik. Udało nam się stworzyć wspólny klub i będziemy rozmawiali o kształcie ustaw, które chcemy przedłoży - powiedział gość PR24.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadził Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/jp

------------------------------------

Data emisji: 08.11.2019

Godzina emisji: 17.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Konwencja Lewicy. Lider SLD: 13 października wrócimy do Sejmu

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2019 19:40
- 13 października lewica wróci do Sejmu - powiedział szef SLD Włodzimierz Czarzasty podczas sobotniej konwencji wyborczej w Katowicach. - Będziemy pomagali wszystkim. Czy z KOD-u, czy z Tczewa. Lubimy ludzi, łączy nas przyszłość - zaznaczył.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Zdyra (SLD): liderzy Lewicy potrafili zjednoczyć się dla wspólnego celu

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 20:38
– Nasz wynik wyborczy jest zadowalający, ale w przyszłości liczymy na więcej. Za cel obraliśmy sobie wejście do Sejmu, by realizować nasz program. To było najważniejsze – powiedziała Magda Zdyra, sekretarz mazowieckiego SLD.
rozwiń zwiń