X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Włodzimierz Czarzasty: poza Lewicą są politycy, którzy powinni się w niej znajdować

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 17:03
- W tej chwili nie ma kompromisów. Jest Lewica i politycy, którzy powinni być na Lewicy. Barbara Nowacka pewnie często musi gryźć się w język, czego jej współczuję. Z pewnością ma ona lewicowe poglądy i myślę, że wie, iż jest w niewłaściwym miejscu - powiedział w Polskim Radiu 24 Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Audio
  • 17.09.2019 Włodzimierz Czarzasty o sytuacji politycznej wokół lewicy

- W Koalicji Europejskiej chciałem, aby było pięć różnych partii, które dogadały się w jednej sprawie i ja nie przejmowałem poglądów PO ani PO moich. Przedstawiałem postulaty państwa świeckiego i polityki historycznej. W tej chwili blok lewicowy jest jednoznaczny programowo. Osoby o lewicowych poglądach które są w Koalicji Obywatelskiej, mogą mieć problem programowy, bo nie mogą mówić tego co chciałyby powiedzieć, ale nie można - twierdzi przewodniczący SLD.

Bożena Przyłuska 1200.jpg
Bożena Przyłuska: walczymy o swoją przestrzeń i wolność światopoglądową

Jego zdaniem sytuacja z Barbarą Nowacką, która jest obecnie w szeregach Koalicji Obywatelskiej jest dosyć niezrozumiała. - Zaproponowaliśmy pakt dla kobiet, w którym jest postulat możliwości dokonania aborcji do 12. tygodnia ciąży. W Europie ten postulat to standard, a jak słyszę że PO nie może tego podpisać, to dziwię się, że pokazuje się, że w PO rządzą kobiety, które realizują swoje postulaty - zauważył.

"Lewica wróci do Sejmu

- Cieszę się, że już nas nie pytają o to czy osiągniemy próg wyborczy. Polki i Polacy nie zastanawiają się już nad tym, a przyjęło się, że Lewica wróci do Sejmu i teraz gdybamy w jak dużym wymiarze to nastąpi - podkreślił polityk. 

Zapytany o poparcie byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego dla Adriana Zandberga z Razem, Czarzasty stwierdził że nie ma z tym żadnego problemu. - W polityce trzeba być konsekwentnym. Aleksander Kwaśniewski bardzo dobrze zaangażował się w kampanię, podobnie jak byli premierzy Leszek Miller i Włodzimierz Cimoszewicz. Były prezydent będzie zresztą w wielu miejsach popierał naszych kandydatów, za co jestem mu wdzięczny - oznajmił.

1200_Biedroń_PAP.jpg
R. Biedroń: chcemy zbudować nowoczesne państwo dobrobytu, gdzie wszystkim będzie żyło się dobrze

- Każdy powinien dbać o swoje struktury. Ja dbam w tej chwili o SLD, partię Razem i o Wiosnę. Interesuje mnie to, aby ci ludzie byli i przedstawiali swoje programy - dodał.

***

Rozmawiał Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/pkr

---------------------------------------

Data emisji: 17.09.2019

Godzina emisji: 16:15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak