X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Jarosław Krajewski: we wrześniu nowe propozycje programowe PiS. Będzie też o służbie zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2019 17:24
- Na początku września PiS przedstawi kolejne propozycje programowe. Oprócz tych spraw, które udało się zrealizować, choćby naprawa służby zdrowia pozostaje w ogromnym zainteresowaniu parlamentarzystów PiS - zapowiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Krajewski w Polskim Radiu 24.
Audio
  • 16.08.19 Jarosław Krajewski: na początku września PiS przedstawi kolejne propozycje programowe
Jarosław Krajewski, poseł PiS
Jarosław Krajewski, poseł PiSFoto: PR24

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło w piątek kompletne listy wyborcze do Sejmu i wszystkich 100 kandydatów do Senatu. W związku z tym gościem Adriana Klarenbacha w Polskim Radiu 24 był poseł PiS Jarosław Krajewski.

Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło listy wyborcze do Sejmu i Senatu
sobol 1200.jpg
Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło listy wyborcze do Sejmu i Senatu

Polityk mówił o planach partii rządzącej na kampanię wyborczą. Zapowiedział także kolejne programy i działania rządu, które realizowane będą jeszcze w tej, a także - w przypadku wygranych wyborów - w przyszłej kadencji Sejmu.

Nowe propozycje programowe PiS już niebawem. Co się w nich pojawi?

- Prawo i Sprawiedliwość, jako pierwsze ugrupowanie polityczne, przedstawiło pełne listy kandydatów do Sejmu i stu kandydatów do Senatu - zauważył Jarosław Krajewski.

Podkreślił, że partia rządząca jest oceniana przez Polaków jako wiarygodna w przeciwieństwie do głównej siły opozycyjnej, Platformy Obywatelskiej. Zapowiedział także, że już niebawem PiS przedstawi nowe propozycje programowe. Jego zdaniem to także świadczy o wiarygodności ugrupowania rządzącego, bo opozycja nie ma pomysłu na program i przyszłą Polskę.

>>> [ZOBACZ TAKŻE] PiS ogłosiło listy wyborcze. M. Lodowski: stawia na kwestie bardzo merytoryczne

- Na początku września Prawo i Sprawiedliwość przedstawi kolejne propozycje programowe. Oprócz tych spraw, które udało się zrealizować, choćby naprawa służby zdrowia pozostaje w ogromnym zainteresowaniu parlamentarzystów PiS - stwierdził polityk.

Jarosław Krajewski: Obniżka podatków jest kluczowa

Poseł Prawa i Sprawiedliwości mówił także o programach emerytalnych i prodemograficznych partii rządzącej. Uznał, że te dwie sprawy się ze sobą łączą, bowiem najlepszym rozwiązaniem przyszłych problemów emerytalnych jest zwiększona dzietność.

>>> [CZYTAJ RÓWNIEŻ] Jarosław Krajewski (PiS): Platforma Obywatelska wchłonęła posłów Nowoczesnej

Mówił też o programach społecznych, które na tę dzietność wpływają. Wymienił program "Rodzina 500 plus" i Kartę Dużej Rodziny. Podkreślił jednak również znaczenie obniżania podatków zwłaszcza dla młodych Polaków.

- Obniżka podatków to klucz do rozmowy o przyszłości Polski. W tej kadencji obniżyliśmy CIT do najniższego poziomu w Europie, podatek dla najmłodszych Polaków do zera i jest propozycja ze strony rządu obniżenia PIT dla większości Polaków z 18 do 17 proc - zaznaczył poseł Jarosław Krajewski.

Rozmowę prowadził Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/jmo

***

Data emisji: 16.08.2019

Godzina emisji: 16:14

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marcin Porzucek: Polacy chcą dobrej i silnej władzy, takiej jaką sprawuje PiS

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2019 19:27
- Nie jesteśmy już średniakami. Mamy świetne wyniki gospodarcze, jeżeli chodzi o wzrost gospodarczy, PKB, niski poziom bezrobocia - mówił w PR24 poseł Marcin Porzucek. - Polska jest dzisiaj w ścisłej czołówce Unii Europejskiej w tym zakresie - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Kwiecień: całe Pismo Święte można uznać za mowę nienawiści, to nadinterpretacja

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 18:26
- Jeszcze nie było takiej sytuacji jak dzisiaj - taki zmasowany atak na Kościół, na kapłanów, na wiarę, na nasze wartości - mówi posłanka PiS Anna Kwiecień w rozmowie z Polskim Radiem 24. Polityk odniosła się także do zwolnienia pracownika sieci IKEA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Sachajko o decyzjach wyborczych: Polacy powinni kierować się i sercem, i rozsądkiem

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 17:34
4 lata temu Kukiz'15 szedł do wyborów z tymi samymi postulatami, jak idzie teraz. Ważne jest, żeby politycy dotrzymywali słowa - powiedział w Polskim Radiu 24 Jarosław Sachajko, poseł Kukiz'15.
rozwiń zwiń