X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Izabela Leszczyna: osoba homoseksualna i heteroseksualna jest takim samym obywatelem

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 19:19
- Bycie osobą homoseksualną w życiu publicznym nie ma nic wspólnego z seksualizacją. Chodzi nam tylko o to, by te osoby nie czuły się wykluczone ze społeczeństwa - powiedziała w Polskim Radiu 24 Izabela Leszczyna. Posłanka Platformy Obywatelskiej odniosła się do sprawy jednego z pracowników sieci IKEA, który został zwolniony za cytowanie Biblii i krytykę środowisk LGBT.
Audio
  • 04.07.19 Rozmowa PR24. Izabela Leszczyna (PO) o zwolnieniu pracownika IKEA za krytykę środowisk LGBT

Pan Tomasz stracił pracę, gdy sprzeciwił się wewnętrznym nakazom IKEI do udziału w akcjach promujących ruch LGBT. Argumentując swoje stanowisko, mężczyzna miał powoływać się na wiarę i cytować fragmenty Pisma Świętego. Zwolniony pracownik złożył pozew przeciwko firmie IKEA.

Czytaj więcej
Elżbieta Zielińska 663.JPG
Elżbieta Zielińska: w różnych sferach obserwujemy nachalną propagandę środowisk LGBT

- Głośna sprawa IKEA polega na tym, że pracodawca zwrócił się do pracowników, by nie stawiali poza marginesem osób LGBT. Chodziło o to, by nie wyrzucać homoseksualistów poza społeczeństwo. Tych ludzi warto traktować jak wszystkich innych - stwierdziła Izabela Leszczyna. Posłanka PO oceniła również, że Platforma Obywatelska szanuje prawa człowieka i godność ludzką. - Osoba homoseksualna i heteroseksualna jest takim samym obywatelem Polski i ma takie same prawa - dodała.

>>> [CZYTAJ TAKŻE] IKEA zwolniła za stosunek do LGBT. Pracownik zdradza szczegóły

Kogo Polacy widzą na czele rządu po wyborach parlamentarcnych?

Gość PR24 odniosła się również do sondażu, w którym na pytanie, kto powinien zostać szefem rządu po jesiennych wyborach, aż 38,5 proc. respondentów wskazało obecnego premiera. Na drugim miejscu uplasował się Władysław Kosiniak-Kamysz, który otrzymał 6,6 proc., a ostatnie miejsce na podium zajął Grzegorz Schetyna z zaledwie 4,2 proc. - Grzegorz Schetyna doprowadził do tego, że przez cztery lata Platforma Obywatelska stała się jedyną liczącą się partią opozycyjną. Mamy szanse wygrać wybory pod jego przywództwem - stwierdziła Izabela Leszczyna.

>>> [CZYTAJ TAKŻE] Polacy na stanowisku premiera chcą nadal M. Morawieckiego. G. Schetyna ma powody do zmartwień

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Czytaj więcej
ikea1200.jpg
Maciej Kryczka z Ordo Iuris: IKEA naruszyła zasadę równego traktowania

Audycję prowadził Krzysztof Świątek. 

Polskie Radio 24/jp

------------------------------------

Data emisji: 04.07.2019

Godzina emisji: 17.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Adam Bodnar ws. zwolnionego pracownika IKEI: firma ma prawo promować określony zestaw wartości

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2019 14:30
- Uważam, że firma ma prawo promować określony zestaw wartości. Pozostaje kwestią otwartą, w jakim zakresie powinna do tego angażować pracowników, zwłaszcza takich, którzy się z nim nie zgadzają - powiedział w opublikowanym we wtorek wywiadzie w "Dzienniku Gazecie Prawnej" Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich. Obiecał zająć się sprawą zwolnionego z IKEI pracownika za to, że odmówił uczestnictwa w programie LGBT.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Kobylarz: istnieje retoryka, według której chrześcijanie powinni zejść do podziemia

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2019 18:48
– Dzięki chrześcijaństwu oraz wierze zachowaliśmy swoją tożsamość i polskość. Pozwoliło to nam przetrwać wiele tragicznych sytuacji – powiedział Andrzej Kobylarz z ruchu Kukiz’15. - Jeżeli ktoś chce nam narzucać swoje ideologiczne sprawy, to ja się na to nie zgadzam – zaznaczył.
rozwiń zwiń