X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Ryszard Czarnecki: jeżeli PSL otwarcie powie, że PiS służy Polakom, to jesteśmy otwarci na wpuszczenie ich na listy wyborcze

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 18:20
- Jeżeli PSL w tej chwili wyjdzie i powie, że to PiS służyło i służy polskiemu społeczeństwu, a nie PO, z którą tworzyli koalicję, to wtedy jesteśmy otwarci na wpuszczenie ich nawet na listy wyborcze. Jest to opinia, do której upoważnił mnie prezes Jarosław Kaczyński - powiedział w Polskim Radiu 24 europoseł Ryszard Czarnecki.
Audio
  • 11.06.19 Rozmowa PR24. Ryszard Czarnecki o możliwym sojuszu PiS z PSL

Polityk Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że jego partia jest otwarta na propozycję koalicji z Polskim Stronnictwem Ludowym, ale ludowcy muszą najpierw dokonać rachunku sumienia. - Jeżeli PSL będzie chciało z nami tworzyć koalicję, to musi najpierw dokonać politycznego rachunku sumienia, okazać skruchę i powiedzieć jasno, że to PO była szkodnikiem, a PiS służyło Polsce i Polakom - mówił.

Czytaj więcej
sawicki-1.jpg
Marek Sawicki: Koalicja Polska porządkuje scenę polityczną

Ryszard Czarnecki odniósł się również do pogłosek, że PSL ma stworzyć koalicję z PO. - Mam wrażenie, że PSL wyszło z Koalicji Europejskiej po to, by niedługo do niej wrócić na lepszych warunkach. Chcą oni wyszarpać lepsze miejsca na listach dla swoich liderów. Ludowcy przekształcają się jednak coraz bardziej w zbiór polityków broniących tylko swoich mandatów poselskich - stwierdził. Gość PR24 zauważył również, że PSL szuka koalicjantów, ponieważ może mieć kłopoty finansowe. - Słyszałem słowa polityka PSL, który powiedział, że ludowcy przystąpili do Koalicji Europejskiej, ponieważ nie mieli pieniędzy na samodzielny start w wyborach. Jeżeli takie są argumenty decydujące o strategii politycznej, to nie pozostaje nic jak tylko pogratulować - komentował.

Europoseł zauważył również, że pojawiają się informacje dotyczące możliwego sojuszu PiS z Kukiz'15. - W pewnych sprawach w Sejmie głosowaliśmy razem z posłami Kukiz'15. To ugrupowanie poparło nas w znacznej ilości spraw - powiedział Ryszard Czarnecki.

Czytaj więcej
libicki 1200 pap.jpg
Senator PSL: LGBT traktuje instrumentalnie osoby niepełnosprawne

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadził Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/jp

------------------------------------

Data emisji: 11.06.2019

Godzina emisji: 17.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ryszard Czarnecki o wynikach eurowyborów: uzyskaliśmy "pole position"

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 00:24
- Prawo i Sprawiedliwość nigdy wcześniej w historii nie wygrało wyborów do Parlamentu Europejskiego. To jest historyczna chwila - powiedział w Polskim Radiu 24 Ryszard Czarnecki z PiS. Gośćmi wieczoru wyborczego byli również politycy: Jan Filip Libicki (PSL) i Krzysztof Sitarski (Kukiz’15).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gorąco w koalicji. Kornelia Wróblewska oczekuje przeprosin od Katarzyny Lubnauer

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2019 14:33
Ledwie Grzegorz Schetyna ogłosił połączenie klubów parlamentarnych PO i Nowoczesnej, a w ugrupowaniu zawrzało. Kornelia Wróblewska, posłanka Platformy Obywatelskiej, a niegdyś - Nowoczesnej, domaga się przeprosin od swojej byłej koleżanki z klubu Katarzyny Lubnauer. Zarzuca jej między innymi "doprowadzenie partii na skraj upadku".
rozwiń zwiń