X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Andrzej Grzyb: LGBT nie ma w programie Koalicji Obywatelskiej

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2019 16:57
- Rafał Trzaskowski i Paweł Rabiej popełnili błąd (deklaracja LGBT+ - przyp. red.). Jeżeli mają taką intencję w swoim programie, to nie powinni jej prezentować w trwającej kampanii. Wiadomo było, że spór przeniesie się na ogólnopolską scenę. On nic dobrego nie przyniesie, to nie jest materia europejska - mówił w Polskim Radiu 24 europoseł PSL Andrzej Grzyb.
Audio
  • 18.03.19 Europoseł PSL: LGBT nie ma w programie Koalicji Obywatelskiej
Andrzej Grzyb
Andrzej GrzybFoto: PR24/RB

Polityk PSL tłumaczył, że problematyka LGBT nie znajduje się w programie Koalicji Europejskiej. - Uważam, że propozycja prezydenta Trzaskowskiego jest niefortunna. Po co wszyscy w Polsce zajmują się polityką jednego miasta? Natomiast pierwsza propozycja takiej karty pojawiła się w wyborach samorządowych. Kandydat na wiceprezydenta Warszawy, który miał potencjalnie współpracować z Patrykiem Jakim, też proponował takie rozwiązania - przypomniał gość Polskiego Radia.

Jego zdaniem niepotrzebnie prezentacją polityki miejskiej Warszawy zajmuje się cała Polska. - Rozumiem, że Warszawa jest stolicą, ale w sposób niezasłużony ten problem zajmuje nas już przez dwa tygodnie - wyjaśniał Andrzej Grzyb.

Więcej w nagraniu.

Gospodarzem audycji był Adrian Klarenbach.

Data emisji: 18.03

Godzina emisji: 16.15

PR24 


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Karta LGBT+. Prof. Ewa Marciniak: sprawa nieopłacalna politycznie

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 15:58
- Temat karty LGBT+ niczego, w sensie politycznym, Koalicji Europejskiej nie przyniesie – oceniła prof. Ewa Marciniak z Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W Polskim Radiu 24 komentarz do debaty w polskiej przestrzeni publicznej, która rozgorzała po podpisaniu przez prezydenta Warszawy karty LGBT+.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Kwaśniewski: deklaracja LGBT nie jest źródłem prawa miejscowego

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 08:55
- Wszystkie jednostki samorządu terytorialnego muszą działać w granicach prawa. Konstytucja jest tu całkowicie jednoznaczna i mówi, że kompetencje prezydenta miasta zakreślone są granicami upoważnień zawartych w ustawie - powiedział w Polskim Radiu 24 o warszawskiej karcie LGBT mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Święcicki o wypowiedzi Pawła Rabieja: wyraził swój pogląd, a nie stanowisko partii

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2019 08:48
- Paweł Rabiej wyraził swój prywatny pogląd, który nie jest stanowiskiem Koalicji Europejskiej. Wiceprezydent Warszawy powinien uważać na to, co mówi, ale ma prawo do własnych poglądów - powiedział w Polskim Radiu 24 Marcin Święcicki, poseł Platformy Obywatelskiej.
rozwiń zwiń