X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jan Strzeżek: w kontekście walki o wolny rynek mamy dużo sukcesów

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2020 16:00
- Mamy konkretne rzeczy do zrobienia. Nikogo nie powinno dziwić, że jako Porozumienie odpowiadamy za dwa bardzo ważne obszary państwa - gospodarkę i naukę - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Strzeżek (Porozumienie).
Audio
  • Strzeżek: walczymy o wolny rynek np. poprzez różne decyzje minister Jadwigi Emilewicz (Gorący Temat/PR24)
Jan Strzeżek
Jan StrzeżekFoto: PR24/RB
Kamil Bortniczuk 1200.JPG
Bortniczuk: Zjednoczona Prawica jest jednością, w której występują różnice wrażliwości

Na początku rozmowy warszawski radny zapewnił, że Porozumienie przedstawi swoje propozycje programowe tak jak to zrobiła Solidarna Polska. - Pokażemy czym się zajmiemy jak część obozu Zjednoczonej Prawicy - mówił.

Jan Strzeżek stwierdził ponadto, że nie widzi związku między walką o wolny rynek a głosowaniem ws. 13. emerytury. - To są dwie zupełnie inne rzeczy. My walczymy o wolny rynek np. poprzez różne decyzje minister Jadwigi Emilewicz - podkreślił.

- W kontekście walki o wolny rynek mamy dużo sukcesów. Nie znaczy to jednak, że się zatrzymujemy. Mamy konkretne rzeczy do zrobienia. Nikogo nie powinno dziwić, że jako Porozumienie odpowiadamy za dwa bardzo ważne obszary państwa - gospodarkę i naukę - tłumaczył.

Jaki będzie skład sztabu Andrzeja Dudy?

Lech Jaworski 1200
Polityk Porozumienia: PO nic nie proponuje Polakom. To partia bez programu

- Mogę tylko zdradzić, że będą dwa bardzo ciekawe nazwiska z Porozumienia. Albo nawet więcej. Termin ogłoszenia jest w gestii prezydenta. Wiem, ale nie powiem cytując pewien film - stwierdził gość Polskiego Radia 24.

Podczas audycji poruszono również temat Platformy Obywatelskiej i jej przemian ideowych. - Jak obserwujemy PO i to jak się zmieniała na przestrzeni lat... W 2007 r. była to partia konserwatywno-liberalna. Teraz tak naprawdę ciężko ją zdefiniować. Gdy patrzę na marszałek Kidawę-Błońską, to nie potrafię powiedzieć jakie ma poglądy - zaznaczył Jan Strzeżek.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: "Gorący Temat"
Prowadzący: Antoni Trzmiel
Gość: Jan Strzeżek (Porozumienie)
Data emisji: 13.02.2020
Godzina emisji: 15.07

PR24/pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Michał Wypij: coraz większe zrozumienie dla konieczności reformy sądownictwa

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2020 17:00
- Nie widzę wspólnej troski o jakość wymiaru sprawiedliwości, widzę walkę części sędziów o zachowanie swoich wpływów. Dopóki nie złamiemy tego oporu, ciężko będzie zreformować wymiar sprawiedliwości - powiedział poseł Michał Wypij (Porozumienie). - Wierzę w konsekwencję i mądrość obozu rządzącego, przede wszystkim ministra Zbigniewa Ziobry - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Gowin: w tym tygodniu projekt nowelizacji ustawy o szkolnictwie wyższym

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2020 09:00
– W nowelizacji ustawy znajdą się: klauzula wolności, jasne zobowiązanie rektorów i utworzenie przy Radzie Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego specjalnej komisji, która będzie stała na straży wolności – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
rozwiń zwiń