X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Paweł Mucha: potwierdzam, że opinia PKW o terminie wyborów jest pozytywna

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 16:48
- Mogę oficjalnie powiedzieć, że do Kancelarii Prezydenta RP wpłynęła opinia Państwowego Komitetu Wyborczego, odnosząca się do kalendarza wyborczego i jest ona pozytywna - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Paweł Mucha, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP. 
Audio
  • 06.08.2019 Paweł Mucha o czterech latach prezydentury Andrzeja Dudy

Pan prezydent Andrzej Duda chciał, aby wybory odbyły się stosunkowo szybko. Życzyłbym sobie, aby była to debata merytoryczna skupiona na problemach Polaków. Jestem również przekonany, że frekwencja w tych wyborach będzie bardzo wysoka - dodał Sekretarz Stanu.

andrzej-duda-pap-arch-1200.jpg
Mijają cztery lata od zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na prezydenta

Minister podkreślił, że na prezydenturze Andrzeja Dudy zyskała przede wszystkim nasza armia. - Od początku prezydentury idziemy bardzo konsekwentną drogą. Dziś trudno wskazać inne ujęcia jak wzmacnianie współpracy w ramach NATO i polskiej armii. To też się dzieje. W kontekście modernizacji armia polska jawi się dla innych krajów NATO jako wzór - uważa.

Gość PR 24 wskazał również na dwa znaczące aspekty czterech lat prezydentury Andrzeja Dudy, które jego zdaniem w pełni udało się zrealizować. - Mamy świadomość tego, że wiele zaplanowanych rzeczy przez ostatnie 4 lata się udały, w tym postulat bliskości prezydenta wśród ludzi - podkreślił.

- Współpraca między prezydentem a rządem RP przebiega bardzo dobrze. Zdarzają się odmienne poglądy, ale to jest natura demokracji. W rzeczach fundamentalnych wiele zmieniło się na korzyść przez ostatnie 4 lata - zaznaczył Paweł Mucha. 

Więcej w nagraniu.

Rozmawiał Antoni Trzmiel

Polskie Radio 24/pkr

-------------------------

Data emisji: 06.08.2019

Godzina emisji: 15.09

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak