X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Andrzej Anusz: Lech Wałęsa kreuje się jako patron anty-PiS-u

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2018 18:27
- Problem polskiej opozycji polega na tym, że nie jest zjednoczona. Wynik Koalicji Obywatelskiej w wyborach samorządowych był zachęcający do integracji, ale w ostatnich tygodniach widać, że proces ten nie następuje. Wydaje mi się, że mamy nawet do czynienia z regresem -  mówił w Polskim Radiu 24 Andrzej Anusz, Instytut Józefa Piłsudskiego.
Audio
  • 23.12.18 Andrzej Anusz: Lech Wałęsa kreuje się jako patron anty-PiS-u
Andrzej Anusz
Andrzej AnuszFoto: PR24

- Liderem największego ugrupowania opozycyjnego jest Grzegorz Schetyna, ale to nie oznacza, że jest on  liderem całej opozycji. Po wyborach samorządowych można było odnieść, że ma on na to spore szanse. Wydawało mi się, że dojdzie do ułożenia relacji w opozycji, ale w tej chwili ewidentnie mamy regres w procesie zjednoczeniowym. To oznacza, że szanse opozycji na wygranie następnych wyborów się oddalają - komentował Andrzej Anusz. 

Lech Wałęsa opublikował w mediach społecznościowych apel do liderów ugrupowań demokratycznych, w którym pisze, że widzi siebie w roli przywódcy jednoczącego opozycje. "Każdy polityczny lider, zanim wygłosi w mediach atak na innego uczestnika opozycji, najpierw niech zgłosi się do mnie. Potrzebujemy takiego zjednoczenia jak w roku 1989"- pisze były prezydent. 

- Lech Wałęsa kreuje się na patrona zjednoczonej opozycji, natomiast jego dotychczasowe działania integracyjne, w moim przekonaniu nie skończyły się powodzeniem. Były prezydent kreował się niedawno na patrona Komitetu Obrony Demokracji. Rok temu, miała to być płaszczyzna jednocząca opozycję, ale tak się nie stało. Pamiętamy, że w 1989 roku też nie do końca udało się wszystkich zjednoczyć - mówił Andrzej Anusz.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Łukasz Sobolewski.

PR24

_______________________

Data emisji: 23.12.18

Godzina emsiji: 15:05


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak