X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Artur Wolski. Twarzą twarz z człowiekiem

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 07:05
Osiem lat temu założył stowarzyszenie Entropia Słowa.  Od prawie dekady realizuje cykl spotkań z twórcami w kinie Atlantic – około stu rocznie. Z Arturem Wolskim, etykiem, teologiem i promotorem zjawisk kulturalnych rozmawiała Monika Małkowska.
Audio
Artur Wolski i Robert Więckiewicz podczas przedpremierowego pokazu filmu Król życia w kinie Atlantic.
Artur Wolski i Robert Więckiewicz podczas przedpremierowego pokazu filmu "Król życia" w kinie "Atlantic".Foto: PAP/Marek Gorczyński

Artur Wolski reprezentuje ginący gatunek: społecznik. Przedtem przez sześć lat współtworzył klub-księgarnię Czuły Barbarzyńca. Uważa, że jego największym sukcesem jest uświadamianie młodym, że tylko poprzez "żywe" spotkania i rozmowy "twarzą w twarz" można poznać drugiego człowieka. Poza tym, taka forma pozwala nawiązać dialog między dziećmi, rodzicami, pedagogami i twórcami.

Tematyka spotkań i dyskusji organizowanych tu przez Wolskiego nie sprowadza się do tej związanej z filmami – choć i takie bywają. Na scenie kina zasiadają  najwybitniejsi polscy twórcy różnych dziedzin – od literatury po sztuki wizualne. 

Więcej w zapisie audycji

Rozmawiała Monika Małkowska.

 ____________________ 

Data emisji: 13.05.2019

Godzina emisji: 22:06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kwadratura kultury. Marek Jaromski - uciekinier z miasta

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 07:05
30 lat temu Marek Jaromski, wybitnie uzdolniony grafik, laureat licznych nagród i, kak się wydawało, kandydat na człowieka sukcesu, niespodziewanie odrzucił wszystkie atrakcje, jakie ofiarowywało mu wielkie miasto. O swojej drodze życiowej i artystycznej rozmawiał w Polskim Radiu 24 z Moniką Małkowską.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jesus Christ Superstar" - musical łączący sacrum i profanum

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2019 11:35
W tym roku minie 50 lat od publikacji płyty, na której znalazły się utwory ze słynnego spektaklu "Jesus Christ Superstar". O fenomenie musicalu w audycji "Kwadratura kultury" opowiadał Michał Leszczyk, historyk i krytyk filmowy.
rozwiń zwiń