X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wojciech Surmacz: Andrzej Jakubiak, gdy był szefem KNF, powinien podać się do dymisji

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2019 19:51
- Andrzej Jakubiak, były szef Komisji Nadzoru Finansowego, miał w swojej karierze kilka momentów, kiedy powinien podać się do dymisji - powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Surmacz, prezes Polskiej Agencji Prasowej. 
Audio
  • 6.05.2019 Wojciech Surmacz o Komisji Nadzoru Finansowego
Wojciech Surmacz
Wojciech Surmacz

Wojciech Surmacz mówił w Polskim Radiu 24 o kulisach przewodniczenia Komisji Nadzoru Finansowego przez Andrzeja Jakubiaka.

- Andrzej Jakubiak zawsze należał do grona najbardziej zaufanych współpracowników Hanny Gronkiewicz-Waltz, wieloletniej prezes Narodowego Banku Polskiego. Tam się poznali Jednak gdy został szefem Komisji Nadzoru Finansowego zawiódł, zwłaszcza w aferze dotyczącej SKOK Wołomin - stwierdził.

Dziennikarz i prezes Polskiej Agencji Prasowej dodał też, że Jakubiak miał wszelkie narzędzia, aby zapobiec temu, co się wydarzyło w związku ze wspomnianą aferą. - Tymczasem 2 miliardy złotych wyparowały. Te pieniądze nigdy nie wróciły do poszkodowanych - kontynuował. - Andrzej Jakubiak miał w swojej karierze kilka momentów, kiedy powinien podać się do dymisji - mówił.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Jerzy Jachowicz.

PR24/kad

____________________ 

Data emisji: 6.05.2019

Godzina emisji: 19:10

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak