X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jak uczyć dzieci poznawać, nazywać i kontrolować własne emocje?

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2021 07:24
10 września obchodziliśmy Światowy Dzień Zapobiegający Samobójstwom, w tym dzieci. W 2020 r., w Polsce, na swoje życie targnęło się 116 osób poniżej 18 roku życia, a najmłodsze dziecko miało 8 lat. Przyczyną były przemoc, brak aprobaty, nie radzenie sobie z własnymi emocjami.
Audio
  • Jak uczyć dzieci poznawać, nazywać i kontrolować własne emocje? (Społeczeństwo obywatelskie: Reaktywacja)
Fragment okładki książki Ogród pełen emocji
Fragment okładki książki "Ogród pełen emocji"Foto: mat. promocyjne

Czy można świetnie bawić się w ogrodzie? Tak, a kiedy ten ogród jest pełen emocji i niezwykłych zwierząt – tym bardziej. Bohaterki książki "Ogród pełen emocji" Klementyna, Alicja i Laura spotykają tam piórolotka, kaszalota i myszojelenia. Poznają też żabnicę i kazuara. Dziewczynki medytują, cieszą się dobrą energią i stawiają czoła porażkom. Dowiadują się, po co robi się coś z pasją i do czegoś potrzebna nam fantazja.


Posłuchaj
24:40 PR24 2021_09_19-07-05-31.mp3 Jak uczyć dzieci poznawać, nazywać i kontrolować własne emocje? (Społeczeństwo obywatelskie: Reaktywacja)

 

10 września obchodziliśmy Światowy Dzień Zapobiegający Samobójstwom, w tym dzieci. W 2020 r., w Polsce, na swoje życie targnęło się 116 osób poniżej 18 roku życia, a najmłodsze dziecko miało 8 lat. Przyczyną były przemoc, brak aprobaty, nie radzenie sobie z własnymi emocjami. Jak uczyć dzieci poznawać, nazywać i kontrolować własne emocje? 

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Społeczeństwo obywatelskie: Reaktywacja"

Prowadzący: Maciej Woźniakiewicz

Goście: Ewa Bolesta Mroczek i Krzysztof Mroczek Bolesta (autorzy książki "Ogród pełen emocji")

Data emisji: 19.09.2021

Godzina: 07.06


Czytaj także

Działalność "Fundacji Forani"

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2021 07:08
"Fundacji Forani" pomaga poszkodowanym w wypadkach drogowych i ich rodzinom. "Podaję dalej to, co sama dostałam" głosi dewiza, która przyświeca działaniu.
rozwiń zwiń