X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jak pandemia wpłynęła na sytuację turystyczną w Karkonoszach? "Niektórzy nadal nie wyszli z szoku"

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2020 08:00
- Siadła turystyka i gastronomia. Do dzisiaj wielu właścicieli nie wyszło jeszcze z pewnego szoku - powiedział w Polskim Radiu 24 Janusz Korzeń, architekt i urbanista, prezes Towarzystwa Karkonoskiego.
Audio
  • Janusz Korzeń o działalności Towarzystwa Karkonoskiego
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Dziajda

Misją Towarzystwa Karkonoskiego jest rozwijanie idei regionalizmu, wzmacnianie oraz kształtowanie tożsamości regionalnej i narodowej, a także rozwijanie aktywności społecznej i partnerstwa międzysektorowego dla zrównoważonego rozwoju Regionu Karkonoskiego. Członkowie TK reprezentują rozmaite środowiska oraz społeczności lokalne z subregionu jeleniogórskiego i spoza niego.

- Towarzystwo skupia ludzi, którzy się inspirują, podpowiadają sobie i tworzą programy, ale jest to bardzo elastyczna struktura. Nic nie opiera się na hierarchii. To się samo obok nas dzieje - nakreślał Janusz Korzeń.

Prezes Towarzystwa Karkonoskiego w audycji odniósł się również do sytuacji gospodarczej w regionie w związku z pandemią koronawirusa. Podkreślił on, że w znacznym stopniu ucierpiały na tym osoby, które utrzymywały się z turystyki i gastronomii.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

* * *

Audycja: Społeczeństwo obywatelskie: reaktywacja

Prowadzący: Maciej Woźniakiewicz

Gość: Janusz Korzeń

Data emisji: 31.05.2020

Godzina emisji: 07.33

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak