X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Ty też możesz pomóc stworzyć Drugie Skrzydło

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2019 08:04
Trafili tam z poturbowanymi dwoma skrzydłami. Jedno skrzydło mają już zdrowe – czują miłość, troskę i bezpieczeństwo, mają się na kim wesprzeć. Drugie niestety jest skaleczone przez niepełnosprawność fizyczną i intelektualną. "Drugie Skrzydło" to akcja na rzecz rozbudowy Domu Pomocy Społecznej Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Łopiennie. 
Audio
  • 24.11.19 Społeczeństwo obywatelskie: reaktywacja
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/nd3000

Drugie Skrzydło to akcja zbiórkowa, która ma jeden cel – rozbudowę Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie o drugie skrzydło budynku. To w nim będzie się odbywać rehabilitacja i rozwijanie samodzielności Podopiecznych Sióstr Elżbietanek

Dzięki tej inwestycji kolejne osoby z niepełnosprawnościami otrzymają opiekę i pomoc w każdym możliwym zakresie na miejscu, w Łopiennie, bez konieczności pokonywania wielu kilometrów, aby odbyć ćwiczenia rehabilitacyjne. 

Rozbudować Dom w Łopiennie! Chodzi o dwa elementy: budowę w pełni wyposażonych sal rehabilitacyjnych oraz nadbudowę piętra, aby stworzyć więcej miejsc dla nowych Podopiecznych – żeby pomagać więcej, lepiej, skuteczniej.

Więcej w nagraniu. 

Goście PR24: siostra Weronika Anna Maciejewska, Maria Kopaszewska (Pośrednik Dobra z poznańskiej "Spółki MO") 

Gospodarzem audycji "Społeczeństwo obywatelskie: reaktywacja" Maciej Woźniakiewicz. 

Data emisji: 24.11

Godzina emisji: 7.35

PR24

Czytaj także

O bezdomnych. Z Bogiem w sercach ich życie może się zmienić

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2019 08:00
Natalia Bienias i Marcin Ostrowski z fundacji "Ja jestem" oraz Marcin Nowak z Centrum Myśli JP II mówili w Polskim Radiu 24 o zapobieganiu bezdomności. - Dając ludziom bezdomnym pieniądze na ulicy, umacniamy ich w tej sytuacji, w której się znajdują - przypomniał jeden z uczestników rozmowy.
rozwiń zwiń