X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Brat Elia Cataldo - stygmatyk, który zrobił zdjęcie Chrystusa

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 07:40
Franciszkanin, brat Elia Cataldo, jak twierdzą jego recenzenci, przypomina lustro, które odzwierciedla poczynania Boga. Poza niezwykłymi stygmatami jest osobą doznającą stanu przebywania równocześnie w dwóch miejscach.
Audio
  • 30.06.19 Stygmatyk, który zrobił zdjęcie Chrystusa
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: artphotoclub/shutterstock.com

Brat Elia Cataldo jest osobą, która sfotografowała Chrystusa. W niezwykły sposób objawił się On na zdjęciu podczas fotografowania białej ściany. Działo się to podczas badań autentyczności jego doznań (stygmatów i bilokacji ) przez międzynarodową komisję w Nowym Jorku. Brat Elia przyciąga na spotkania tysiące ludzi. Jest dla nich autorytetem i przekazicielem wartości i świadkiem obecności Chrystusa w dzisiejszym Świecie. Parę tygodni temu był po raz drugi obecny w Polsce ze swoim przesłaniem.

Audycja składa się z krótkiej relacji z jego pobytu i rozmowy z ks. prałatem Bogdanem Bartołdem, na temat społeczeństwa jakie wokół siebie skupia i wartości, które przekazuje.

Gość PR24: ks. Bogdan Bartołd

Data emisji: 30.06

Godzina emisj: 7.35

PR24