X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Działalność Fundacji Projekt Starsi

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2019 08:24
Niesienie pomocy seniorom i ich otoczeniu, zapobieganie wykluczeniu społecznemu i marginalizowaniu z życia osób starszych. Oto jedne z głównych celów Fundacji Projekt Starsi. Więcej o zadaniach realizowanych przez organizację mówiła Polskim Radiu 24 Magdalena Rutkiewicz, założycielka fundacji.
Audio
  • 9.06.19 "Społeczeństwo obywatelskie: reaktywacja”"
Jedno z wydarzeń organizowanych przez Fundację Projekt Starsi
Jedno z wydarzeń organizowanych przez Fundację Projekt StarsiFoto: facebook.com/Fundacja-Projekt-Starsi

Fundacja Projekt Starsi została założona w 2013 roku. Realizuje projekty lokalne (Warszawa), jak i ogólnokrajowe. Jest również członkiem Komisji Dialogu Społecznego ds. Osób Starszych i Kombatantów. Ogólnopolska Kampania Społeczna "Przemoc wobec starszych - nie bądź biernym widzem" oraz inne projekty wskazują na skuteczność oraz zapał w działalności fundacji.

– Nasze działania skierowane są przede wszystkim do osób, które na ostatnim etapie życia nie są rozpieszczane. Są to ludzie, którzy doświadczają dyskryminacji, przemocy, choroby i samotności. Prowadzenie organizacji pozarządowej to trudne wyzwanie, ale dające dużą satysfakcję. Pomoc ludziom oraz wpływanie na zmiany społeczne dla konkretnej grupy nadaje sens naszym działaniom – powiedziała Magdalena Rutkiewicz.

Głównymi obszarami działania fundacji są przede wszystkim profilaktyka i ochrona zdrowia, rozwój systemu opieki, aktywizacja oraz przeciwdziałanie przemocy.

Więcej informacji o Fundacji Projekt Starsi można znaleźć pod adresem www.projektstarsi.pl

Audycję "Społeczeństwo obywatelskie: reaktywacja" prowadził Maciej Woźniakiewicz.

Polskie Radio 24/db

--------------------------------------

Data emisji: 9.06.2019

Godzina emisji: 7.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polscy seniorzy. W jaki sposób najlepiej im pomagać?

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 21:10
W audycji "Sami o Sobie" rozmowa o starzejącym się polskim społeczeństwie i o tym, że coraz większa grupa seniorów wymaga pomocy. Przy tej okazji nasuwa się pytanie czy wspierać starsze osoby przez budowę domów opieki czy też stworzyć system, który pozwoli im przeżyć ostatnie lata w miejscach, w których spędzili większość życia?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polscy seniorzy. Czego oczekują od młodszych pokoleń i co mogą im zaoferować?

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2019 19:31
Już za kilka dni, bo w poniedziałek i wtorek, przypadną Dzień Babci i Dzień Dziadka. Przy tej okazji w Polskim Radiu 24 debata o sytuacji seniorów w Polsce, w tym o rządowych propozycjach dla osób starszych w ramach tzw. polityki senioralnej.
rozwiń zwiń