X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Miejska "Gra o wolność" - czyli spacer śladami Jana Pawła II

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2019 08:00
- Poza miejską grą odbędą się debaty, panele i konferencje - mówiły o programie edukacyjno-kulturalnym inspirowanym pierwszą pielgrzymką Jana Pawła II do Polski współautorki projektu "Odpowiedzialność za wspólne dobro".
Audio
  • Gra miejska śladami pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski (PR24)
Jan Paweł II
Jan Paweł IIFoto: PAP/EFE

Z okazji 40. rocznicy pierwszej pielgrzymki papieża do Polski, Centrum Myśli Jana Pawła II zorganizowało cykl kulturalno-naukowych wydarzeń. - Podstawowym pojęciem etycznym u Jana Pawła II jest samowychowanie, dlatego zależy nam, by nasze programy nie były tylko "eventami", ale żeby angażowały ludzi do refleksji - mówiła w audycji "Społeczeństwo obywatelskie: Reaktywacja" Dominika Żukowska – Gardzińska.

Z kolei Małgorzata Łuczka w rozmowie z Maciejem Wyżnikiewiczem zapraszała do Łazienek Królewskich, gdzie w niedzielę (02.06) o godzinie 12.00 rozpocznie się "Gra o wolność". - W ramach programu dzieci i dorośli będą wspólnie podążać śladami pierwszej pielgrzymki papieża Polaka - tłumaczyła.

Więcej o projekcie w całej audycji.

Rozmawiał Maciej Woźniakiewicz.

Polskie Radio 24/pkur

--------------------

Data emisji: 02.06.2019

Godzina emisji: 7.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wizyta papieża Franciszka na Litwie

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2018 10:13
25. zagraniczna pielgrzymka papieża Franciszka przypada w stulecie odzyskania niepodległości przez Litwę, Łotwę i Estonię. Wczoraj papież odwiedził Wilno.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rembrandt - mistrz malarstwa niderlandzkiego

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2019 15:54
Obrazy Rembrandta budzą podziw wśród miłośników sztuki. Jego obrazy, rysunki, grafiki można podziwiać w kilku holenderskich muzeach, a największe zainteresowanie budzi wystawa w Hadze, na której zaproponowano nowy sposób studiowania jednego z najsłynniejszych obrazów. 
rozwiń zwiń