X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Gruzińsko-polsko-niemieckie projekty przybliżania Gruzji do Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2018 13:15
Gościem audycji Zdzisława Krasnodębskiego w audycji z cyklu "Konfrontacje Idei" byli: Mamuka Berjaszwili z Gruzińskiego Technicznego Uniwersytetu w Tbilisi oraz Georgi Gawtadze z Uniwersytetu Państwowego w Kutaisi.
Audio
Flaga Gruzji
Flaga GruzjiFoto: av.coe.int

Celem wizyty naukowców w Polsce jest przybliżenie Uniwersytetów Gruzińskich innym uczelniom europejskim i rozwijanie wspólnych projektów. - Przygotowujemy się do polsko-niemiecko-gruzińskiego, który nie będzie miał wydźwięku wyłącznie akademickiego, ale będzie istotny w kontekście społecznym dla Gruzji. Ważne by relacje polsko-gruzińskie rozszerzyć na więcej dyscyplin – mówił Mamuka Berjaszwili.

Georgi Gawtadze podkreślił, że doświadczania Polski związane z transformacją polityczną i gospodarczą są szczególnie cenne dla Gruzji. – Otwarty dostęp do dorobku naukowego jest nowym trendem w Europie, tak by nauka nie była celem samym w sobie, ale służyła rozwojowi państwa i biznesu. Chcemy poznać osiągnięcia Polski, to będzie dla nas istotne także z powodu więzi historycznych i podobnych doświadczeń w historii - zauważył gość Polskiego Radia 24.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Zdzisław Krasnodębski.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 08.12.2018

Godzina emisji: 12:35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Warszawa wspiera Tbilisi

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2018 15:05
Sejm kierując się „duchem solidarności pomiędzy narodami Polski i Gruzji, w 10. rocznicę zbrojnej agresji rosyjskiej na niepodległe państwo gruzińskie, pragnie upamiętnić te tragiczne wydarzenia” - głosi uchwała Izby, przyjęta we wtorek podczas pierwszego dnia 70. posiedzenia. W Polskim Radiu 24 komentarz dr Ryszarda Żółtanieckiego, byłego dyplomaty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory prezydenckie w Gruzji. Zwycięży prozachodnie nastawienie

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2018 17:09
– Prorosyjskość nie jest obecna w polityce gruzińskiej. Istotne jest to, że wszyscy liczący się kandydaci obrali kierunek proeuropejski – powiedział Jarosław Guzy, ekspert ds. międzynarodowych. W Polskim Radiu 24 rozmowa o tym, w jaki sposób na politykę wewnętrzną i zagraniczną Gruzji mogą wpłynąć wybory prezydenckie, których pierwsza tura odbyła się 28 października.
rozwiń zwiń