X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Czarzasty: to, że Lewica jest partią opozycyjną, nie znaczy, że musi się słuchać innej partii opozycyjnej

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 08:29
- Ja nie walczę z Platformą Obywatelską i nie będziemy tego robić. Tym bardziej że są obszary, w których występujemy wspólnie, na przykład kwestia prezydenta w Rzeszowie czy kandydatury na Rzecznika Praw Obywatelskich - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł Lewicy Włodzimierz Czarzasty.

Gość PR24 odniósł się do sejmowego głosowania w sprawie ratyfikacji Funduszu Odbudowy, w którym Lewica poparła ten projekt wspólnie z Prawem i Sprawiedliwością. Formacja Włodzimierza Czarzastego została skrytykowana za to w części mediów, a także przez polityków Platformy Obywatelskiej. 

tusk 1200.jpg
"W PO czekają na niego przede wszystkim leniwi". Słowik o ewentualnym powrocie Tuska do polskiej polityki

- Nie jest tak, że opozycja zawsze, we wszystkich sprawach musi być jednolita. Nie jest tak, że ma jednego przywódcę. Po to są różne partie, żeby mieć różne programy. Nie wyobrażam sobie, żeby partia, która wprowadzała Polskę do Unii Europejskiej, głosowała przeciwko traktatom i przeciwko ratyfikacji umowy międzynarodowej, która gwarantuje wszystkim krajom Unii Europejskiej, w tym Polsce, środki finansowe - powiedział Włodzimierz Czarzasty. 


Posłuchaj
14:10 PR24_mp3 2021_06_11-07-37-09.mp3 Włodzimierz Czarzasty o Lewicy (24 Pytania - rozmowa poranka)

- Mogę być za to krytykowany, że liderzy Lewicy siadają do stołu z jedną czy drugą osobą. Ale my wiemy, po co to robiliśmy. Wiem, co znaczą te pieniądze dla szpitali, wiem, co znaczy dla młodego pokolenia brak mieszkań - dodał polityk. 

Jak zaznaczył, "to, że Lewica jest partią opozycyjną, nie znaczy, że musi się słuchać innej partii opozycyjnej". - Ja nie walczę z Platformą Obywatelską i nie będziemy tego robić. Tym bardziej że są obszary, w których występujemy wspólnie, na przykład kwestia prezydenta w Rzeszowie czy kandydatury na Rzecznika Praw Obywatelskich - podsumował. 

Więcej w nagraniu.

* * *

Audycja: "24 Pytania - Rozmowa Poranka"
Prowadzący: Adrian Klarenbach
Gość: Włodzimierz Czarzasty (Lewica) 
Data emisji: 11.06.2021
Godzina emisji: 7.35

bartos

Czytaj także

Robert Biedroń: Donald Tusk nie rozumie dzisiejszej Polski

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021 08:50
- Jeżeli Tusk ma wracać tylko dlatego, by ratować Platformę Obywatelską, to nie na tym polega polityka. Trzeba zajmować się Polską, sprawiać, żeby tu było lepiej, nie w Platformie. Im już było lepiej przez wiele lat, chciałbym, żeby teraz było lepiej Polakom - mówił w Polskim Radiu 24 Robert Biedroń (Wiosna).
rozwiń zwiń