X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Marszałek woj. warmińsko-mazurskiego: nasz region mocno ucierpiał przez lockdown

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2021 08:24
- Przez lockdown bardzo mocno ucierpiała nasza gospodarka, bardzo mocno ucierpiał cały sektor turystyczny na naszym terenie - powiedział w Polskim Radiu 24 marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. 

Rząd zapowiedział stopniowe otwieranie gospodarki w maju. To z całą pewnością pomoże takim regionom jak Warmia i Mazury. 


Posłuchaj
14:28 PR24_mp3 2021_04_30-07-35-32.mp3 Gustaw Brzezin o sytuacji w województwie warmińsko-mazurskim (24 Pytania - rozmowa poranka)

Gość PR24 podkreślił, że podczas pandemii mieszkańcy wykazali się odpowiedzialnością, co długofalowo miało skutek w postaci zmniejszonej liczby zakażeń. 

Andrusiewicz 1200 Forum.jpg
"Obostrzenia przyniosły rezultat, tam epidemia wygasa". Andrusiewicz o sytuacji na Warmii i Mazurach

- Myślę, że zdyscyplinowanie mieszkańców jest adekwatne do sytuacji, która występuje. Zamknięcie spotkań, handlu, usług hotelarstwa spowodowało, że Warmia i Mazury przestały być odwiedzane. Ale świadomość i przezorność z tym związane spowodowały z kolei, że mamy mniejszą ilość zakażeń - podkreślił Gustaw Brzezin.

- Natomiast nie mamy się też za bardzo z czego cieszyć, ponieważ bardzo mocno ucierpiała nasza gospodarka, bardzo mocno ucierpiał cały sektor turystyczny. A turystyka to nie tylko kwestia miejsc hotelowych. To logistyka, to usługi, kooperacja, towarowość i - co istotne - cała branża przygotowawcza. Nie da się uruchomić tych świadczeń bez przygotowania. Straty gospodarcze w tym obszarze są bardzo duże - zaznaczył. 

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "24 pytania - rozmowa poranka"
Prowadzący: Adrian Klarenbach
Gość: Gustaw Marek Brzezin (marszałek województwa warmińsko-mazurskiego)
Data emisji: 30.04.2021
Godzina emisji: 7.35

bartos

Czytaj także

Powstanie trasa rowerowa wokół Wielkich Jezior Mazurskich

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2016 12:51
Mazurskie samorządy budują 300-kilometrową trasę rowerową wokół Wielkich Jezior Mazurskich. W środę zarząd województwa warmińsko-mazurskiego podpisał ze Stowarzyszeniem Wielkie Jeziora Mazurskie umowę dotyczącą tej inwestycji, która ma kosztować ponad 54 mln zł.
rozwiń zwiń