X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Marek Sawicki: nie wierzę we wcześniejsze wybory parlamentarne

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 08:09
- Jarosław Kaczyński od czasu do czasu musi pomrukiwać, bo przecież ze Zbigniewem Ziobro i Jarosławem Gowinem ma pewne problemy. Do wcześniejszych wyborów nie dojdzie, dopóki Zjednoczona Prawica nie zdecyduje się na nie i nie dostanie poparcia Koalicji Obywatelskiej. Bez tych dwóch klubów nie ma mowy o samorozwiązaniu parlamentu - powiedział Marek Sawicki z PSL-Koalicji Polskiej.

Wicepremier Jarosław Kaczyński nie wyklucza, że może dojść do wydarzeń, które doprowadzą do skrócenia kadencji parlamentu. - Ale żeby była jasność, nie prognozuję wcześniejszych wyborów. Jedynie nie wykluczam takiej ewentualności - mówi prezes PiS "Gazecie Polskiej".

matmar pap_20201011_0PG 1200.jpg
Jarosław Kaczyński: jesteśmy zdeterminowani, by dokończyć tę kadencję

- Jarosław Kaczyński od czasu do czasu musi pomrukiwać, bo przecież ze Zbigniewem Ziobro i Jarosławem Gowinem ma pewne problemy. Do wcześniejszych wyborów nie dojdzie, dopóki Zjednoczona Prawica nie zdecyduje się na nie i nie dostanie poparcia Koalicji Obywatelskiej. Bez tych dwóch klubów nie ma mowy o samorozwiązaniu parlamentu - stwierdził Marek Sawicki.

Posłuchaj
10:27 PR24_mp3 2021_04_07-07-35-47.mp3 Marek Sawicki o możliwości wcześniejszych wyborów parlamentarnych ("24 pytania")

W opinii rozmówcy Elizy Olczyk do wcześniejszych wyborów nie dojdzie również z powodu tego, że Zjednoczoną Prawicę "spaja mocno kwestia stanowisk, funkcji i zarobków".

- Politycy tej koalicji nie pozbędą się tych rzeczy, bo wiedzą, że tego, co dał im Jarosław Kaczyński w ciągu ostatnich sześciu lat i co jeszcze mają zagwarantowane w obecnej kadencji, nie da im nikt inny - dodał Sawicki.

***

Audycja: "24 pytania"
Prowadząca: Eliza Olczyk
Gość: Marek Sawicki z PSL-Koalicji Polskiej
Data emisji: 07.04.2021
Godzina emisji: 07.35

Polskie Radio 24/db

Czytaj także

Rozmowy prezesa PiS z Pawłem Kukizem. Bartłomiej Biskup: na stole mogą leżeć różne scenariusze

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2021 13:50
- Dokooptowanie do obozu rządzącego kukizowców będzie rozwiązaniem doraźnym, obliczonym na tę kadencję - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Bartłomiej Biskup, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego. 
rozwiń zwiń