X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Wkrótce się zakończą i doprowadzą do pozytywnego finału". Kaleta o rozmowach koalicyjnych

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2020 08:00
- Przez pozytywny finał rozumiem kontynuację działań w ważnych obszarach naszego państwa - mówił w Polskim Radiu 24 wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta.
Sebastian Kaleta
Sebastian KaletaFoto: PR24/AK

Gość PR24 pytany był między innymi o przebieg rozmów koalicyjnych toczących się między liderami partii wchodzących w skład Zjednoczonej Prawicy: PiS, Porozumienia i Solidarnej Polski. Jednym z ich tematów jest zmniejszenie liczby resortów w rządzie.

"Do przodu"

Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości powiedział, że rozmowy koalicyjne podczas każdego ze spotkań posuwały się do przodu. Trwały intensywne prace nad ustaleniem agendy programowej obozu rządzącego.


Mariusz Błaszczak.jpg
Mariusz Błaszczak: najpierw rekonstrukcja, a później kongres PiS

- Obóz Zjednoczonej Prawicy jest bardzo szeroki, więc też skala postulatów do realizacji jest szeroka. Wszystkie one musiały być precyzyjnie zaplanowane, aby realizować konsekwentnie zmiany dla Polski - powiedział polityk.

Jak dodał, jest przekonany, że rozmowy wkrótce się zakończą i doprowadzą do pozytywnego finału. - Przez pozytywny finał rozumiem działanie w ważnych obszarach naszego państwa - mówił Sebastian Kaleta.

"Dużo dobrego dla dzieci"

Odnosząc się do wywiadu z Rzecznikiem Praw Dziecka Mikołajem Pawlakiem w "Tygodniku Solidarność", który opowiada o atakach na niego, i do tego, czy nie obawia się, że po rekonstrukcji rządu, ataki o podłożu ideologicznym będą się nasilać, powiedział, że każda osoba, która będzie mówiła o szkodliwej ideologii LGBT, będzie atakowana.

- To przydarzyło się właśnie Rzecznikowi Praw Dziecka. Oliwy do ognia dorzuca opozycja wraz z Lewicą. Moim zdaniem Mikołaj Pawlak robi dla dzieci bardzo wiele dobrego - mówił Sebastian Kaleta.


Posłuchaj
11:15 PR24_MPLS 2020_09_15-07-15-46.mp3 S. Kaleta o rozmowach koalicyjnych ("24 pytania - Rozmowa Poranka")

 

Audycja: "24 pytania. Rozmowa poranka"

Prowadząca: red. Dorota Kania

Gość: Sebastian Kaleta (wiceminister sprawiedliwości)

Data emisji: 15.09.2020

Godzina: 07.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Kierunek i odpowiedzialność spoczywają na PiS". Marcin Romanowski o rekonstrukcji rządu

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2020 11:30
- Jarosław Kaczyński to naturalny lider obozu Zjednoczonej Prawicy i to on wyznacza przyszłość - mówił w Polskim Radiu 24 Marcin Romanowski z Solidarnej Polski. Gośćmi programu byli też: Zbigniew Girzyński z PiS, Agnieszka Ścigaj z Koalicji Polskiej i Krzysztof Gawkowski z Lewicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Publicysta o Zjednoczonej Prawicy: wspólny cel, ale różne ambicje poszczególnych osób

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 12:15
- Jest możliwe, że prezes PiS Jarosław Kaczyński sam namaści kogoś, kto weźmie po nim schedę - powiedział w Polskim Radiu 24 Stefan Sękowski, publicysta "Nowej Konfederacji".
rozwiń zwiń