X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Będzie kolejny pakiet rozwiązań". Wiceminister rozwoju o tarczy antykryzysowej

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2020 08:48
- Dyskutujemy nad kolejnymi rozwiązaniami dotyczącymi takich instytucji jak Agencja Rozwoju Przemysłu. Zbieramy i analizujemy także - do kolejnego pakietu rozwiązań - wszystkie reakcje przedsiębiorców - powiedział w Polskim Radiu 24 wiceminister rozwoju Wojciech Murdzek, odnosząc się do kwestii tarczy antykryzysowej. 
Audio
  • Wojciech Murdzek o tarczy antykryzysowej (24 Pytania - rozmowa poranka)
Wojciech Murdzek
Wojciech MurdzekFoto: PR24/AK

Prezydent Andrzej Duda podpisał pakiet trzech ustaw stanowiących tarczę antykryzysową. Są to: projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w zakresie systemu ochrony zdrowia związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, specustawa dotycząca wsparcia dla firm w związku z epidemią koronawirusa oraz nowelizacja ustawy o systemie instytucji rozwoju.

>>> [CZYTAJ TAKŻE]: Spychalski: prezydent od początku brał udział w pracach nad tarczą antykryzysową

- Rządowa tarcza antykryzysowa jest propozycją spójną, dobrze wyliczoną, adekwatną do rzeczywistości. To propozycja przedyskutowana w gronie wszystkich ministrów, ale także odpowiadająca na głosy przedsiębiorców - mimo że nie było czasu na długotrwałe konsultacje - powiedział w Polskim Radiu 24 wiceminister Wojciech Murdzek. 

prezydent podpisuje 1200.jpg
Tarcza antykryzysowa. Prezydent złożył podpis pod pakietem ustaw

"Reagować na najbardziej krytyczne problemy"

Jego zdaniem w pierwszej kolejności należy "zareagować na najbardziej krytyczne problemy, żeby zachować płynność funkcjonowania gospodarczego, a tam, gdzie się nie da - dać realną szansę na przetrzymanie tego trudnego okresu".

- Chodzi o poczucie bezpieczeństwa. Dyskutujemy nad kolejnymi rozwiązaniami dotyczącymi takich instytucji jak Agencja Rozwoju Przemysłu. Zobaczymy czy finałem będzie kolejny projekt. Wszystkie reakcje przedsiębiorców "zbieramy" i analizujemy – do kolejnego pakietu rozwiązań - podsumował wiceszef resortu. 

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: Temat dnia/Gość PR24

Prowadzący: Stanisław Janecki

Gość: Wojciech Murdzek

Data emisji: 02.04.2020

Godzina emisji: 7.36

PR24/bartos

Czytaj także

Marlena Maląg: "tarcza" ograniczy negatywne skutki kryzysu

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2020 23:33
- Zbliżający się kryzys uderzy praktycznie we wszystkich. To wielki sprawdzian dla nas, rządzących. Wierzę, że dzięki rozwiązaniom zawartym w tarczy antykryzysowej uda się ograniczyć negatywne skutki kryzysu - powiedziała PAP minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg.
rozwiń zwiń