X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Zbigniew Gryglas: sprawa Marka Kuchcińskiego nie zaszkodzi Zjednoczonej Prawicy

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 08:50
- Reagujemy w sposób zdecydowany, jasny i klarowny oraz słuchamy społeczeństwa. Sytuacja wokół Marka Kuchcińskiego nie zaszkodzi Zjednoczonej Prawicy - powiedział w Polskim Radiu 24 Zbigniew Gryglas, poseł Porozumienia.
Audio
  • 14.08.19 24 pytania. Zbigniew Gryglas (Porozumienie) o zmianach na stanowisku marszałka Sejmu

W przemówieniu po wyborze na stanowisko marszałka Sejmu Elżbieta Witek podkreśliła konieczność merytorycznej dyskusji i wzajemnego szacunku wszystkich parlamentarzystów. "Różnimy się światopoglądowo, mamy różne programy, ale proszę państwa spierajmy się na racje, nie używajmy inwektyw, nie obrażajmy ludzi. Możemy krytykować zachowanie, ale nigdy człowieka" - powiedziała.

Czytaj więcej
kuchta 1200 pap.jpg
Loty Marka Kuchcińskiego. Sondaż IBRiS: Prawo i Sprawiedliwość wychodzi obronną ręką

>>>[CZYTAJ TAKŻE] Joanna Lichocka: gdyby opozycji zależało na zmianach w prawie, byłaby na spotkaniu ws. lotów

Zbigniew Gryglas ocenił, że Elżbieta Witek ma szansę łagodzić obyczaje. - Już niewiele zostało do końca kadencji Sejmu, ale nowa marszałek da się poznać jako osoba stanowcza, która jednocześnie buduje kompromis i porozumienie - mówił. Poseł podkreślił również, że konflikt polityczny w Polsce ma swoich winnych po obu stronach. - Istotą demokracji jest spór, ale w Polsce niekiedy politycy przekraczają pewne granice - dodał.

Europejskie płace

Gość PR24 podkreślił także, że obóz Zjednoczonej Prawicy po wyborach dalej będzie chciał budować pozycję gospodarczą naszego kraju. - Jesteśmy ciągle państwem na dorobku. Polacy bardzo ciężko pracują, a mimo to jeszcze wciąż nie zarabiają tak dobrze jak na Zachodzie. Głównym celem Zjednoczonej Prawicy jest więc to, żebyśmy nie tylko żyli w Europie, ale także zarabiali jak Europejczycy - komentował Zbigniew Gryglas.

Czytaj więcej
Piotr Muller 1200.jpg
Piotr Müller, rzecznik rządu: my jesteśmy partią wolności

>>>[CZYTAJ TAKŻE] Marcin Makowski: nadpobudliwość niektórych polityków nie jest dobra

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadził Eliza Olczyk.

Polskie Radio 24/PAP

------------------------------------

Data emisji: 14.08.2019

Godzina emisji: 7.36

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Debata dnia. Elżbieta Witek nowym marszałkiem Sejmu. "Pokazała niezwykłą klasę"

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 19:40
Elżbieta Witek nowym marszałkiem Sejmu. Była minister zastąpiła Marka Kuchcińskiego. W Polskim Radiu 24 odnieśli się do tego publicyści: Adam Buła (Polska the Times) i Piotr Grzybowski (Radio Warszawa).
rozwiń zwiń

Czytaj także

prof. K. Kik: kampania opozycji będzie nastawiona na zniszczenie wizerunku PiS

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2019 15:30
- Zamiana na stanowisku Marszałka Sejmu oczyści atmosferę polityczną, nie tylko w Sejmie, ale też w mediach - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Kazimierz Kik. - Celem opozycji jest zniszczenie wizerunku PiS i na to nakierowana będzie cała kampania - dodał, pytany o to, jak będą wyglądały ostatnie miesiące przed wyborami. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Ziemkiewicz: M. Kamiński szefem MSWiA to "czarny scenariusz" dla opozycji

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2019 19:57
- Nominacja Elżbiety Witek na marszałka Sejmu będzie korzystna dla PiS - przede wszystkim, odeszła z MSWiA, a szefem resortu został Mariusz Kamiński, co dla opozycji jest czarnym scenariuszem - mówił w Polskim Radiu 24 Rafał Ziemkiewicz. - Zgadzam się, że Mariusz Kamiński jest lepszym kandydatem na szefa tego resortu, to lepsze rozwiązanie kadrowe - przyznała Eliza Olczyk. 
rozwiń zwiń