X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Jan Dziedziczak: Prawo i Sprawiedliwość to partia proeuropejska

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 10:09
- Prawo i Sprawiedliwość jest partią proeuropejską. Przypomnę, że kiedy w 2003 roku było referendum akcesyjne, Jarosław i Lech Kaczyńscy wzywali do głosowania na "tak". Matteo Salvini, jako lider polityczny Włoch również nie zgłasza postulatów o wyjściu ze Wspólnoty i chce w niej działać - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Dziedziczak, poseł PiS.
Audio
  • 10.01.19 Jan Dziedziczak: Prawo i Sprawiedliwość to partia proeuropejska

"Europa wartości i tożsamości a nie biurokracji i banków". Tak o swojej wizji Unii Europejskiej mówi w rozmowie z Polskim Radiem wicepremier Włoch Matteo Salvini. Jednocześnie polityk nadal wątpi w skuteczność unijnych sankcji wobec Rosji. Lider współtworzącej włoski rząd Ligi spotkał się w Warszawie z szefem PiS, premierem i ministrem spraw wewnętrznych i administracji.

- Matteo Salvini uważa Unię Europejską za instytucję źle zarządzaną i chce ją reformować. Moim zdaniem to się zgadza, bo mamy chociażby bezprecedensowe odejście Wielkiej Brytanii ze Wspólnoty. W całej Unii Europejskiej są sygnały, że społeczeństwa nie akceptują aktualnej linii politycznej - mówił gość.

Jan Dziedziczak zaznaczał, że Włochy są jednym z naszych najważniejszych partnerów handlowych: - Jest to jeden z najpoważniejszych krajów Unii Europejskiej, trzeci kraj pod względem wielkości strefy euro. Jest to też trzeci, co do wielkości partner handlowy Polski. Nasza współpraca ma wartość ok. 22 mld. euro rocznie. Jest więc o czym z Włochami rozmawiać. 

Więcej w całej audycji.

Rozmawiała Eliza Olczyk.

PR24/PAP

_____________________

Data emisji: 10.01.19

Godzina emisji: 7:35


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak