more_horiz

Joanna Augustynowska: Robert Biedroń nie jest nową postacią polskiej sceny politycznej

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2019 08:17
- Robert Biedroń nie jest Emmanuelem Macronem w polskiej wersji. Nie jest też nową twarzą, ponieważ w polityce jest obecny od 20 lat - powiedziała na antenie Polskiego Radia 24 Joanna Augustynowska, posłanka Platformy Obywatelskiej.
Audio
  • 04.01.19 24 Pytania. Joanna Augustynowska (PO) przywiduje kto będzie lepszym liderem środowisk opozycyjnych

- Pamiętam, że za czasów jego prezydentury nie wszystko w Słupsku było w porządku. Przemilcza się wiele niewygodnych kwestii - stwierdziła Joanna Augustynowska. Posłanka PO dodała, że Robert Biedroń jest już świadomym i ukształtowanym politykiem. - Grzegorz Schetyna jest zaś osobą w pełni kompetentną. W trudnych czasach bycia w opozycji jest świetnym liderem. W wynikach sondażowych doprowadził PO do stabilnych 20 proc. poparcia - mówiła gość programu, odnosząc się do pogłosek, że to Robert Biedroń jest typowany na nowego przywódcę środowisk opozycyjnych.

Posłanka przypomniała, że polityczną karierę zaczynała w rodzącym się ugrupowaniu Ryszarda Petru i jest przekonana, że "Polska potrzebuje silnego i doświadczonego lidera, a nie osób, które myślą przede wszystkim o własnym interesie". - Dzisiaj najważniejsze jest, żeby w naszym kraju były przestrzegane zasady praworządności. W związku z powyższym niepotrzebny jest ktoś nowy i świeży - oceniła Joanna Augustynowska.  

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Stanisław Janecki.

PR24

____________________ 

Data emisji: 04.01.2019

Godzina emisji: 07:38

 

  

 

 

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zbigniew Gryglas: chcemy aby kraj rozwijał się równomiernie

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2019 08:15
Na kongresie partii Porozumienie, 13 stycznia, wicepremier Jarosław Gowin zaprezentuje plan dotyczący deglomeracji, czyli rozproszenia i przenoszenia urzędów oraz ważnych instytucji poza Warszawę. - Dzisiaj stolica jest niezwykle dynamicznym ośrodkiem życia politycznego i administracyjnego, oczywiście pozostanie najbardziej istotna i nie straci na tej zmianie – komentował w Polskim Radiu 24 Zbigniew Gryglas (Porozumienie).
rozwiń zwiń