X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jakub Stefaniak: konkurenci docenili, że młody minister sprostał trudnemu zadaniu

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2018 08:00
Władysław Kosiniak-Kamysz „przeprowadził dwie najgorsze historie w wolnej Polsce”, czyli podwyższenie wieku emerytalnego i zabranie pieniędzy z OFE - takie zdania o obecnym prezesie PSL mówił Paweł Graś w rozmowie z miliardera Janem Kulczykiem w restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Nagranie ujawnił portal tvp.info. W Polskim Radiu 24 komentarz Jakuba Stefaniaka, rzecznika PSL.
Audio
  • 17.10.18 Rzecznik PSL Jakub Stefaniak o aferze taśmowej
Jakub Stefaniak, rzecznik PSL
Jakub Stefaniak, rzecznik PSLFoto: PR24/JW

Portal tvp.info dotarł do nagrania ze spotkania Kulczyka z Grasiem, które dotąd nie ujrzało światła dziennego. Rozmówcy chwalą Władysława Kosiniaka-Kamysza za podwyższenie wieku emerytalnego do 67 lat i przejęcie pieniędzy z OFE. Właśnie obecny lider PSL, a wówczas minister pracy w imieniu rządu przedstawiał projekt w Sejmie i go bronił.

Jakub Stefaniak bagatelizował znaczenie ujawnionego nagrania. - Nie chciałbym komentować słów nieboszczyka. O zmarłych mówi się tylko dobrze, albo wcale. Dziwi mnie ta formuła, że gra się Kulczykiem, nie powinno się tego robić - podkreślił. Przyznał jednak, że rozmowa jest dowodem na to, że że konkurenci polityczni doceniają fakt sprostania trudnemu zdaniu, którego podjął się Władysław Kosiniak-Kamysz. - W takich kategoriach bym to oceniał, to pewnego rodzaju pochwała - powiedział rzecznik PSL.

Jego zdaniem nie należy tej taśmy interpretować na użytek polityczny. - Logiczne i racjonale jest, że nawet konkurent polityczny potrafi powiedzieć, że jest taki facet, który niestety musiał się zmierzyć z bardzo trudnym zdaniem i to mu się udało - dodał Jakub Stefaniak.

Więcej w nagraniu.

Gospodarzem audycji był Tadeusz Płużański.

Data emisji: 17.10

Godzina emisji: 7.10

PR24/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Portal tvp.info publikuje "nową taśmę Grasia". Janusz Piechociński "zbyt prorosyjski"?

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2018 10:57
Minister gospodarki z PSL jest "zbyt prorosyjski", "polskie kopalnie po wyborach należy wygasić", a Władysław Kosiniak-Kamysz "przeprowadził dwie najgorsze historie w wolnej Polsce" – takie stwierdzenia, jak ujawnia we wtorek portal, padają podczas spotkania Jana Kulczyka i Pawła Grasia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Ścigaj: "taśmy Grasia" są dla mnie czymś nagannym

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2018 19:31
Minister gospodarki z PSL jest "zbyt prorosyjski", "polskie kopalnie po wyborach należy wygasić", a W. Kosiniak-Kamysz "przeprowadził dwie najgorsze historie w wolnej Polsce” – takie stwierdzenia, jak ujawnia we wtorek TVP Info, padają podczas spotkania Jana Kulczyka i Pawła Grasia. - Polacy nie chcą dostrzegać, w jaki sposób politycy ich traktują - mówiła w Polskim Radiu 24 Agnieszka Ścigaj, posłanka Kukiz'15.
rozwiń zwiń