X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Arkadiusz Czartoryski (PiS): czasy, gdy policjant kopał leżącego już się skończyły

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2016 07:54
W Warszawie, z okazji 35 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, odbyło się kilka zgromadzeń publicznych. Na ulice wyszli zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy rządu. – Manifestacje byłych esbeków wymieszały się z manifestacjami KOD. Szef KOD bronił esbeckich przywilejów – mówił w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania Arkadiusz Czartoryski z Prawa i Sprawiedliwości.
Audio
  • 14.12.2016 Arkadiusz Czartoryski (PiS): manifestacje przebiegają dziś o wiele spokojniej
Arkadiusz Czartoryskifot.czartoryski.pl
Arkadiusz Czartoryski/fot.czartoryski.pl

Gość negatywnie ocenił wypowiedzi liderów opozycji, podczas obchodów rocznicy 13 grudnia ’81. –Gdyby tak ktoś to wyciął i wstawił na Kubie, czy w Korei Północnej, to też by pasowało. Jego zdaniem, taką cenę ma jednak wolność obywatelska. – Każdy może pleść to, co mu przyjdzie do głowy.

Arkadiusz Czartoryski odniósł się także do projektu ustawy o zgromadzeniach. Podkreślił, że w obecnym kształcie, dotychczasowe prawa w niej zawarte, nie zostały zmienione. – Dopisana została możliwość zgromadzeń cyklicznych, które może zarejestrować każda organizacja społeczna. Poszerzyliśmy pakiet wolności obywatelskich.

Gość zaznaczył, że czasy, gdy „policjant kopał leżącego, już się skończyły”. – Być może dlatego Platforma się denerwuje. Dzisiaj te manifestacje przebiegają o wiele spokojniej.

W rozmowie także o ustawie dezubekizacyjnej i odebraniu stopni generalskich Wojciechowi Jaruzelskiemu i Czesławowi Kiszczakowi.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu był Piotr Wąż.

Polskie Radio 24/ip

Rozmowy 24 Pytania w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

________________

Data emisji: 14.12.2016

Godzina emisji: 7:35


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ustawa o zgromadzeniach. Poseł PO: organizowanie zgromadzeń będzie stawało się przywilejem władzy

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2016 08:55
- Powoli zaczyna dziać się rzecz kuriozalna, w której organizowanie zgromadzeń na terenie kraju będzie stawało się przywilejem władzy a nie obywateli – powiedział w programie 24 Pytania poseł Platformy Obywatelskiej, członek sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka, Arkadiusz Myrcha. Dziś Sejm zajmie się projektem ustawy o zgromadzeniach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Wpisywanie 13 grudnia w konflikt polityczny to nadużycie”

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2016 11:41
– Jestem przeciwnikiem wykorzystywania rocznicy wprowadzenia stanu wojennego do bieżących celów politycznych – mówił w Polskim Radiu 24 Roman Mańka z magazynu „Ambasador”. Dziś Komitet Obrony Demokracji organizuje w kilkudziesięciu miastach Polski manifestacje pod hasłem „Strajk Obywatelski”, w Warszawie zaplanowano także marsz „Stop dewastacji Polski”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoni Mężydło (PO) o zapowiedzi szefa MON: gesty są potrzebne

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2016 17:09
Minister obrony narodowej, Antoni Macierewicz, zapowiedział odebranie stopni generalskich Wojciechowi Jaruzelskiemu i Czesławowi Kiszczakowi. – W związku z tą decyzją nie powinno być wielkich sprzeciwów, zarówno w parlamencie, jak i społeczeństwie – komentował w Rozmowie Parlamentarnej Antoni Mężydło, poseł Platformy Obywatelskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawa: 13 grudnia pod znakiem manifestacji

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2016 18:30
Manifestacja Komitetu Obrony Demokracji i opozycji "Stop dewastacji Polski" oraz obchody zorganizowane przez PiS ku pamięci ofiar wydarzeń z lat 1981-1983. O 35. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego mówili w Debacie Dnia Piotr Zaremba (W Sieci), Janina Jankowska (dziennikarka, reporterka) i Jarosław Guzy (komentator).
rozwiń zwiń