X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Improwizowana, pospieszna konferencja i odgrzewane hasła". Wybranowski o "Koalicji 276"

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 19:09
- Co robi Platforma Obywatelska? Taką improwizowaną, pospieszną konferencję, w której powtarza odgrzewane hasła - powiedział w Polskim Radiu 24 publicysta, Wojciech Wybranowski. Gościem "Debaty Dnia" był także Marcin Piasecki z "Rzeczpospolitej".
Wystąpienie liderów Platformy Obywatelskiej
Wystąpienie liderów Platformy ObywatelskiejFoto: Andrzej Hulimka/Forum

Wojciech Wybranowski ocenił, że "Platforma Obywatelska nie wykorzystała swoich pięciu minut". - Mamy dzisiaj najlepszy dla opozycji czas od 2015 r. Mamy kryzys gospodarczy pocovidowy, kryzys społeczny, zmęczenie olbrzymie społeczeństwa sytuacją koronawirusową, zmęczenie przedsiębiorców, czyli tego tradycyjnego elektoratu Platformy Obywatelskiej - zauważył.

Robert Biedroń PAP Arch-1200.jpg
Biedroń: kiedy PO ma kłopoty, wyciąga pomysł zjednoczonej opozycji

Zdaniem publicysty konferencja Borysa Budki i Rafała Trzaskowskiego była "improwizowana i pospieszna", a przedstawione podczas niej hasła "odgrzewane". Wybranowski podkreślił także, że według niego "Rafał Trzaskowski liderem być nie chce".


Posłuchaj
23:44 _PR24_AAC 2021_02_08-18-06-14.mp3 Piasecki i Wybranowski o "Koalicji 276" (PR24/Debata Dnia)

 

Z kolei Marcin Piasecki zwrócił uwagę na to, że "Platforma musiała wyjść z czymś do przodu ze względu na to, że cierpiała na brak pomysłów, które nie byłyby taką bezpośrednią reakcją na poczynania, bądź porażki obozu rządzącego".

Zobacz także:

W opinii Piaseckiego "Koalicja 276" stanowi "hasło chwytliwe, które rzeczywiście pokazuje pewien kierunek". - Pojawiły się dwa pomysły, czyli "Koalicja 276" plus ekspozycja Trzaskowskiego - powiedział. - Czy to zadziała w sposób skuteczny, trudno przewidywać, natomiast jest to czymś w rodzaju nowego otwarcia - dodał.

- Rafał Trzaskowski pokazał się nieźle, pokazał się jako lider i jako ten czołowy polityk Platformy, kto wie, czy nie najważniejszy w tej chwili - ocenił.


Posłuchaj
22:37 _PR24_AAC 2021_02_08-18-33-41.mp3 Piasecki i Wybranowski o mediach społecznościowych (PR24/Debata Dnia)

 

W drugiej części audycji rozmawiano m.in. na temat wolności w mediach społecznościowych i cenzurze w internecie.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Audycja: "Rozmowa PR24"
Prowadząca: Joanna Miziołek
Goście: Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita"), Wojciech Wybranowski (publicysta)
Data emisji: 08.02.2021
Godz. emisji: 18.06

itom/pr24

Czytaj także

Konwencja Platformy Obywatelskiej. Onasz: PO nie zamierza oddać przywództwa w opozycji

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 16:30
- Konwencja PO w ostatni weekend świadczyła o tym, że mamy do czynienia z bardzo ostrą rywalizacją o to, kto w grupie dzisiejszej opozycji, która chce przejąć władzę, będzie mieć palmę pierwszeństwa - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 dr Maciej Onasz, politolog z Uniwersytetu Łódzkiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sawicki: Trzaskowski prawdopodobnie przygotowuje się do przejęcia PO

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 18:27
- Borys Budka i Rafał Trzaskowski zrobili show. Był to event polityczny, podczas którego obecny prezydent Warszawy pokazał się jako sprawniejszy od obecnego lidera Platformy Obywatelskiej - powiedział Marek Sawicki z PSL-Koalicji Polskiej.
rozwiń zwiń