X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Debata Dnia: Szczyt NATO w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2016 08:11
Przywódcy państw NATO podczas szczytu Sojuszu w Warszawie zdecydowali m.in. o wzmocnieniu wschodniej flanki Paktu Północnoatlantyckiego. To odpowiedź na politykę Rosji. W Debacie Dnia Polskiego Radia 24 o sprawie mówili prof. Sławomir Klimkiewicz z Collegium Civitas i Rafał Ciastoń z Fundacji Pułaskiego.
Audio
  • 08.07.16 Debata Dnia: Prof. Sławomir Klimkiewicz i Rafał Ciastoń o szczycie NATO w Warszawie
Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg przybył na warszawski Stadion PGE Narodowy, na rozpoczynający się, 8 bm. szczyt Sojuszu Północnoatlantyckiego. Podczas odbywającego się w Warszawie dwudniowego szczytu NATO mają zapaść decyzje wzmacniające bezpieczeństwo m.in. na wschodniej flance Sojuszu a także decyzje o dalszym rozszerzaniu NATOfot.PAP
Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg przybył na warszawski Stadion PGE Narodowy, na rozpoczynający się, 8 bm. szczyt Sojuszu Północnoatlantyckiego. Podczas odbywającego się w Warszawie dwudniowego szczytu NATO mają zapaść decyzje wzmacniające bezpieczeństwo m.in. na wschodniej flance Sojuszu a także decyzje o dalszym rozszerzaniu NATO/fot.PAP/

Jak oceniał w Polskim Radiu 24 prof. Sławomir Klimkiewicz, wzmocnienie wschodniej flanki NATO jest istotne przede wszystkim z politycznego punktu widzenia.Obecność amerykańskich sił w Polsce wpłynie pozytywnie na poziom bezpieczeństwa naszego kraju – wskazywał ekspert. – Działania Sojuszu mogą wpłynąć „otrzeźwiająco” na Rosję – komentował gość Debaty Dnia.

Z kolei Rafał Ciastoń zauważył na naszej antenie, że obecne wyzwania, przed którymi stoi NATO, pozwalają Sojuszowi na nowo odnaleźć swoją tożsamość. – Przez wiele lat poziom zagrożenia państw Paktu był niewielki. To spowodowało, że Sojusz w dużej mierze stał się klubem dyskusyjnym – mówił ekspert z Fundacji Pułaskiego. – Teraz NATO odpowiada na zagrożenie ze wschodu. Pod tym względem szczyt w Warszawie jest przełomowy – podkreślał Ciastoń.

Więcej komentarzy w całej rozmowie.

Gospodarzem programu był Krzysztof Grzybowski.

Polskie Radio 24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak