X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wniosek o wotum nieufności wobec szefa MON odrzucony

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2016 15:02
Wniosek Platformy Obywatelskiej o wotum nieufności dla ministra Antoniego Macierewicza nie uzyskał większości. – Nie podważa się autorytetu własnego rządu w przededniu podejmowania bardzo ważnych dla nas decyzji – powiedziała w Debacie Dnia Eliza Olczyk z tygodnika „Wprost”. O sprawie mówił w Polskim Radiu 24 również Łukasz Perzyna z portalu polityczni.pl.
Audio
  • 05.07.16 Debata Dnia: Wniosek o wotum nieufności dla szefa MON odrzucony. Goście: Eliza Olczyk i Łukasz Perzyna.
Premier Beata Szydło i minister obrony narodowej Antoni Macierewicz wśród ministrów, po głosowaniu nad wnioskiem Platformy Obywatelskiej o wotum nieufności wobec szefa MON
Premier Beata Szydło i minister obrony narodowej Antoni Macierewicz wśród ministrów, po głosowaniu nad wnioskiem Platformy Obywatelskiej o wotum nieufności wobec szefa MONFoto: PAP

Platforma Obywatelska we wtorek wystąpiła o wotum nieufności dla Antoniego Macierewicza, ministra obrony narodowej. Według Elizy Olczyk, kontrowersje wzbudza fakt, że stało się to na parę dni przed szczytem NATO, którego gospodarzem jest Polska.

– Zagranie Platformy Obywatelskiej było pierwsze w historii – ale to niewłaściwy precedens. Można mieć pretensje do Antoniego Macierewicza, ale tego typu wniosek powinien zostać złożony jednak po szczycie NATO – uważa Eliza Olczyk.

Dla Łukasza Perzyny moment głosowania nad tym wnioskiem nie jest tak istotny.

– Jeśli minister jest tak niedobry i kompromitujący dla Polski jak Antoni Macierewicz, to każdy moment na jego odwołanie jest właściwy. I może lepiej gdyby to się udało przed forum międzynarodowym, do którego Polska od dawna się przygotowywała – powiedział gość Polskiego Radia 24.

W Debacie Dnia również o sejmowej debacie nad sprawozdaniem sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka, która przyjęła projekt nowej ustawy o TK oraz o referendum, w którym 2 października Węgrzy odpowiedzą na pytanie: „Czy chce Pan/Pani, by Unia Europejska mogła zarządzać również bez zgody parlamentu obowiązkowe osiedlanie na Węgrzech osób innych niż obywatele węgierscy?”.

Audycję prowadził Jakub Kukla.

Polskie Radio 24/dds

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak