X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Debata Dnia: O wzmocnieniu wschodniej flanki

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2016 13:45
NATO w Polsce i krajach bałtyckich rozmieści cztery bataliony – to decyzja ministrów obrony państw Paktu Północnoatlantyckiego. O sprawie w Debacie Dnia Polskiego Radia 24 rozmawiali Łukasz Jasina, publicysta „Kultury Liberalnej”, Michał Wróblewski, dziennikarz portalu „300polityka.pl” oraz Wojciech Wybranowski, publicysta tygodnika „Do Rzeczy”.
Audio
  • 15.06.16 Debata Dnia: Michał Wróblewski, Łukasz Jasina i Wojciech Wybranowski
Ćwiczenia wojsk NATOfot.U.S. Army Europe Images
Ćwiczenia wojsk NATO/fot.U.S. Army Europe Images

W Polsce ma stacjonować jeden batalion wojsk NATO. Grupa bojowa, składająca się z amerykańskich żołnierzy, będzie rozmieszczona w tzw. przesmyku suwalskim - informuje „Financial Times”. – NATO dojrzało do twardej polityki. Mam nadzieję, że w przypadku Polski na obecności jednego batalionu się nie skończy – komentował w Polskim Radiu 24 Wojciech Wybranowski.

Z kolei Łukasz Jasina ocenił na naszej antenie, że rozmieszczenie sił NATO na wschodniej flance Sojuszu jest bardzo ważnym gestem. Gość Polskiego Radia 24 zauważył przy tym, że obecność wojsk Paktu w Polsce nie jest przypadkowa. – Jesteśmy kluczowym państwem w kontekście obrony krajów bałtyckich – wskazywał publicysta.

Goście Debaty Dnia – Michał Wróblewski, Łukasz Jasina i Wojciech Wybranowski – komentowali również na antenie Polskiego Radia 24 spór między Komisją Europejską a rządem w Warszawie, dotyczący Trybunału Konstytucyjnego.

Gospodarzem programu był Krzysztof Grzybowski.

Polskie Radio 24


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak