X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Futbol zjednoczy Europę w czasie Euro 2016?

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2016 19:20
Jak mówił w Debacie Dnia Michele Viatteau, w Paryżu nadal trwa strajk pracowników transportu miejskiego i podmiejskiego oraz śmieciarzy. Jak zapewniał jednak warszawski korespondent Agence France Press, Francja chce, by Euro 2016 wypadło najlepiej jak się da, a kraj nie jest na skraju przepaści. W Polskim Radiu 24 o znaczeniu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej również goście: Kacper Rękawek (Polski Instytut Spraw Międzynarodowych), Tomasz Lach (Eurosport) i Tomasz Lipiński (NC+).
Audio
  • 10.06.16 Tomasz Lipiński: „Reprezentacja Francji może zjednoczyć społeczeństwo, by to, przynajmniej na ten miesiąc, zapomniało o tym, co je dzieli (…)”.
Paryż i cała Francja w 100 procentach gotowi na EURO 2016. Pierwszy gwizdek już dziś o 21:00fot.PAPEPAABEDIN TAHERKENAREH
Paryż i cała Francja w 100 procentach gotowi na EURO 2016. Pierwszy gwizdek już dziś o 21:00/fot.PAP/EPA/ABEDIN TAHERKENAREH

Paryż od dziś jest stolicą europejskiej piłki nożnej. Ale w mieście jest niespokojnie – strajkują kolejarze, pracownicy spalarni śmieci, a dołączyć do nich mają piloci Air France. Prezydent Francois Hollande przyznał kilka dni temu, że Francji grożą zamachy terrorystyczne w trakcie Euro 2016.

– Doszliśmy do takiego stanu, że jeden incydent czy sytuacja wokołoterrorystyczna gdziekolwiek na terenie Francji przez najbliższy miesiąc położy się niesamowitym cieniem na tych wydarzeniach – mówił w Debacie Dnia Kacper Rękawek.

– Chcemy mieć Euro 2016, choć będzie to turniej „piłka kontra strach i obawa”. Mam nadzieję, że wygra piłka – dodał Tomasz Lach.

Tomasz Lipiński wierzy głęboko w magię sportu. Liczy na to, że futbol połączy wielokulturowe społeczeństwo.

– Reprezentacja Francji może zjednoczyć społeczeństwo, by to, przynajmniej na ten miesiąc, zapomniało o tym, co je dzieli. Być może Francuzi zrezygnują ze swoich waśni – powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Lipiński.

Kacper Rękawek, Tomasz Lach i Tomasz Lipiński Kacper Rękawek, Tomasz Lach i Tomasz Lipiński

Audycję prowadził Krzysztof Grzybowski.

Polskie Radio 24/dds/mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak