X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Debata Dnia: Będą zmiany w TK?

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016 14:44
W czwartek w Sejmie odbędzie się pierwsze czytanie trzech projektów zmian dotyczących Trybunału Konstytucyjnego autorstwa PiS, PSL i KOD (projekt obywatelski). W Debacie Dnia Polskiego Radia 24 sprawę komentowali Roman Mańka, redaktor naczelny miesięcznika „FIBRE” i Piotr Pałka z portalu „Rebelya.pl”.
Audio
  • 08.06.16 Debata Dnia: Roman Mańka i Piotr Pałka.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: flickr/Kancelaria Premiera

Jak oceniał w Polskim Radiu 24 Roman Mańka, brak daleko idących rozwiązań w sporze wokół Trybunału Konstytucyjnego jest korzystny dla partii rządzącej. – Podtrzymywanie debaty dotyczącej TK leży w interesie PiS - inne działania rządu nie są poddawane krytyce – mówił na naszej antenie publicysta.

W podobny sposób kwestię sporu wokół Trybunału komentował Piotr Pałka. – Opozycja okopała się wokół tematu Trybunału Konstytucyjnego. Przez to, że nie podejmuje innych tematów, obumiera w sondażach – wskazywał gość Polskiego Radia 24. – Temat TK nie interesuje społeczeństwa. Nie dość, że ta sprawa nie dotyka w bezpośredni sposób obywateli, to stała się dla Polaków niezrozumiała – dodawał publicysta portalu „Rebelya.pl”.

Więcej w całej rozmowie.

Polskie Radio 24


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak