X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Program Mieszkanie Plus

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2016 13:50
Premier Beata Szydło zaprezentowała założenia programu Mieszkanie Plus. Projekt oceniali w Debacie Dnia Jacek Liziniewicz (Gazeta Polska Codziennie) i Łukasz Perzyna (polityczni.pl).
Audio
  • 03.06.16 Debata Dnia. Goście: Jacek Liziniewicz i Łukasz Perzyna
Zdjęcie ilustracyjnefot.flickrraf88
Zdjęcie ilustracyjne/fot.flickr/raf88

Jak podkreślała premier Beata Szydło, po zbudowaniu na gruntach przekazanych przez Skarb Państwa mieszkań, czynsz wynajmu Mieszkania Plus "będzie wynosił od 10-20 złotych za metr kwadratowy".


Łukasz Perzyna, foto: PR24 Łukasz Perzyna, foto: PR24/JW

– Inicjatorzy programu Mieszkanie Plus nie rozumieją jednej, podstawowej tendencji transformacji ustrojowej po 1989 roku: że Polak chce coś mieć na własność, a nie wynajęte – powiedział w Polskim Radiu 24 Łukasz Perzyna.

Szefowa rządu mówiła również, że to nie jest teoretyczny zapis, tylko realny projekt, który będziemy już rozpoczynać w tym roku i na końcu tego projektu są mieszkania, w których zamieszkają Polacy. Inwestycje w ramach programu Mieszkanie Plus mają ruszyć w 2018 r.


Jacek Liziniewicz, foto: PR24 Jacek Liziniewicz, foto: PR24/PJ

– Narracja rządu idzie w tym kierunku, żeby pokazać, że rząd zajmuje się zwykłymi ludźmi. Będzie się przedstawiał jako osoby, które rzeczywiście zajmują się realnymi problemami w przeciwieństwie do opozycji, która zajmuje się Trybunałem Konstytucyjnym i czymś, co jest wirtualne – mówił Jacek Liziniewicz.

W Debacie Dnia również komentarz do propozycji ujednolicenia  podatków oraz zapowiadanego na sobotę marszu KOD-u.

Audycję prowadził Krzysztof Grzybowski.

Polskie Radio 24/dds/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak