X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Debata Dnia: Opinia KE ws. Polski

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2016 19:00
Opinia Komisji Europejskiej ws. Polski jest negatywna. Jakie kroki powinien w tej sytuacji podjąć rząd? O tym w Debacie Dnia. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli Andrzej Anusz, politolog z UKSW, Agata Czarnacka, redaktorka portalu Lewica24.pl i Jakub Jałowiczor, publicysta „Gościa Niedzielnego”.
Audio
  • 02.06.16 Agata Czarnacka: „Opinia KE ws. Polski powinna zostać opublikowana, a rząd powinien przedstawić obywatelom swoje stanowisko i scenariusz wychodzenia z pata, na którym my wszyscy ucierpimy (…)”.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Komisja Europejska

Treść opinii Komisji Europejskiej jest poufna, jednak, jak poinformowano w Brukseli, jest ona krytyczna i negatywnie ocenia postęp w rozwiązaniu kryzysu wokół Trybunału Konstytucyjnego.

– Cena, którą w tej chwili Prawo i Sprawiedliwość zaczyna płacić za spór wokół Trybunału, jest większa niż korzyści – powiedział dr Andrzej Anusz.

Pod znakiem zapytania stawiana jest publikacja unijnego dokumentu.

– Opinia powinna zostać opublikowana, a rząd powinien przedstawić obywatelom swoje stanowisko i scenariusz wychodzenia z pata, na którym my wszyscy ucierpimy – utrzymywała Agata Czarnacka.

– Polski rząd opinii Komisji Europejskiej, jeśli przez kogoś nie zostanie przekazana opinii publicznej, nie będzie chciał publikować – mówił Jakub Jałowiczor.

W programie również o wizycie Federici Mogherini, szefowej unijnej dyplomacji, w Warszawie i sytuacji w Platformie Obywatelskiej.  

Audycję prowadził Krzysztof Grzybowski.

Polskie Radio 24/dds


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak