X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Debata Dnia: Po spotkaniu Timmermans-Szydło

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 19:09
W Debacie Dnia Wiesław Dębski i Rafał Ziemkiewicz podsumowali spotkanie premier Beaty Szydło z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem. – Kompromis PiS z Timmermansem postawiłby opozycję w paskudnej sytuacji – ocenił Rafał Ziemkiewicz.
Audio
  • 24.05.16 Wiesław Dębski i Rafał Ziemkiewicz w Debacie Dnia o spotkaniu premier Beaty Szydło i wiceprzewodniczącego KE Fransa Timmermansa.
Premier Beata Szydło i pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans podczas konferencji prasowe
Premier Beata Szydło i pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans podczas konferencji prasoweFoto: PAP

Sprawa konfliktu wokół Trybunału Konstytucyjnego to wewnętrzna sprawa Polski – taką wspólną konkluzją zakończyło się spotkanie Fransa Timmermansa z Beatą Szydło. Wiesław Dębski z Wirtualnej Polski stwierdził, że podczas rozmów padły same ogólniki.


Wiesław Dębski, foto PR24/MS Wiesław Dębski, foto PR24/MS

– Obie strony zadeklarowały, że chcą porozumienia, ale nikt nie powiedział, na czym taki kompromis miałby się opierać. Nie pokazali nam, w których sprawach się zgodzili, a w których nadal są rozbieżności. Wniosek jest taki, że rozmowy będą trwały i to jest główny sukces pana komisarza Timmermansa – ocenił komentator.

Natomiast według Rafała Ziemkiewicza z tygodnika „Do Rzeczy” po spotkaniu Szydło-Timmermans o porażce może mówić opozycja. Dodał jednak, że PiS nie odniósł pewnego zwycięstwa.


Rafał Ziemkiewicz, foto: PR24/TB Rafał Ziemkiewicz, foto: PR24/TB

– Usłyszeliśmy, że Polacy mają swoje sprawy załatwić między sobą, co jest przegraną opozycji, ale tez Pis nie odniósł takie sukcesu, na jaki zanosiło się według przecieków. Kompromis PiS z Timmermansem postawiłby opozycję w paskudnej sytuacji – powiedział publicysta. 

Do spotkania premier Beaty Szydło i Fransa Timmermansa oraz konfliktu wokół Trybunału Konstytucyjnego wrócimy w środowej Debacie Poranka. W studiu Polskiego Radia 24 gościć będą: Zuzanna Dąbrowska, Program Pierwszy Polskiego Radia, Kamila Baranowska, tygodnik „Do Rzeczy” i dr Jarosław Flis, socjolog, Uniwersytet Jagielloński. Zapraszamy w środę od 9.15!

Polskie Radio 24/gm/pj

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak