X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Marek Kuberski: Ukraina ma dla nas ogromne znaczenie

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 21:15
- Pomaganie sąsiadom, czyli Ukrainie, Białorusi, to budowanie stabilizacji, bezpieczeństwa na naszych granicach - stwierdził Marek Kuberski, zastępca dyrektora departamentu współpracy rozwojowej MSZ.
Audio
  • 04.07.2019 Marek Kuberski: Ukraina ma dla nas ogromne znaczenie
Prezydent Polski Andrzej Duda (z prawej) i prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski
Prezydent Polski Andrzej Duda (z prawej) i prezydent Ukrainy Wołodymyr ZełenskiFoto: Twitter/Krzysztof Sitkowski/KPRM

Minister Michał Woś w ramach swojego wyjazdu na Ukrainę odwiedził m.in. przyfrontowe miasta obwodu donieckiego, Awdijiwkę, Switłodarsk i Kramatorsk. - Od początku mówimy, że to agresja inspirowana przez Rosję. Najgorzej mają osoby najbliżej frontu - to im pomagamy. Tam pomoc jest najbardziej potrzebna też ze względu na to, że nie wszystkie organizacje są gotowe tam wjechać ze względu na stałe ostrzały - wyjaśnił minister.

- Współpraca rozwojowa to specyficzny element dyplomacji, to mieszanka, część polityki zagranicznej państwa, a agenda na wzór amerykańskiej by nam się bardzo przydała i posiadanie takiego instrumentu przez departament współpracy rozwojowej jest marzeniem każdego. Jesteśmy silni kreatywnością naszych partnerów. Pewne rzeczy należy robić - powiedział Marek Kuberski, zastępca dyrektora departamentu współpracy rozwojowej MSZ.

Gość PR 24 dodał, że "pomaganie sąsiadom, czyli Ukrainie, Białorusi, to budowanie stabilizacji, bezpieczeństwa na naszych granicach. Ukraina jest numerem jeden i ma dla nas ogromne znaczenie. Mołdawia jest położona trochę dalej, ale z uwagi na jej geopolityczne znaczenie, pomaganie jej ma sens. Pomoc Gruzji w budowaniu struktur nowoczesnego państwa leży w najgłębszym interesie Polski. To wybór dalece przemyślany."

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Piotr Pogorzelski.

Polskie Radio 24

-------------------------

Data emisji: 4.07.2019

Godzina emisji: 20.33

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Budzisz: Kreml nie zamierza wykonywać gestów dobrej woli względem Kijowa

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 14:50
- Rosji chodzi przede wszystkim o umowę tranzytową i chce wymusić na niedoświadczonych i słabszych władzach w Kijowie wykonanie postanowień mińskich - powiedział Marek Budzisz, ekspert ds. wschodnich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W. Górecki: w Gruzji będzie nasilał się konflikt wewnętrzny

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2019 21:25
- To były demonstracje bardziej przeciw władzom, które dopuściły do tak niezręcznej sytuacji, niż przeciw Rosji - powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Górecki z Ośrodka Studiów Wschodnich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja ma znów pełne prawa w Radzie Europy. Łukasz Warzecha: interesy z Rosją ważniejsze niż jakaś tam Gruzja

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2019 10:00
- Powrót Rosji do Rady Europy to przykład braku europejskiej solidarności w fundamentalnej sprawie. To bardzo zły sygnał - Polska powinna zareagować kategorycznie - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Jacek Łęski (TVP). - Polska powinna zbudować koalicję państw, które zawieszają swoje członkostwo w Radzie Europy i przestają płacić składki członkowskie - dodał Agaton Koziński ("Polska The Times"). Gościem audycji był także Łukasz Warzecha ("Do Rzeczy").
rozwiń zwiń