X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Świeć przykładem

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2017 23:33
Grzegorz Maciak zrelacjonował akcję policji dotyczącą propagowania odblasków dla pieszych poruszających się w nocy w terenie niezabudowanym. W akcje włączył się Kościół Katolicki i Kościoły Polskiej Rady Ekumenicznej.
Audio
Mat. promocyjne
Mat. promocyjneFoto: Akcja Świeć Przykładem

„Apel o noszenie odblasków w nocy można traktować jako działanie duszpasterskie. Życie, jakie otrzymaliśmy od Boga zobowiązuje nas do jego chronienia” – mówił ks. Grzegorz Giemza, Dyrektor Polskie Rady Ekumenicznej.

„To akcja, która łączy Polakow i jest wyrazem miłości bliźniego, wyrażającej się w trosce o innych i siebie” dodawał ks. Paweł Rytel-Andrianik, rezcznik Prasowy Episkopatu Polski.

PR24