X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Bieg 500 lat Reformacjii Wittenberga-Cieszyn

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2017 12:11
Na trasie 842 odbył się bieg upamiętniający 500 lat reformacji. Wydarzenie zorganizował Kościół Ewangelicko-Augsburski w Polsce i Niemczech.
Audio

Dzięwieciu biegaczy wystartowało z Wittenbergi – miasta, w którym rozpoczęła się Reformacja, aby po kilku  dniach dotrzeć do Cieszyna – stolicy najliczniejszej luterańskiej diecezji w Polsce.

„Na trasie znalazło się 27 parafii ewangelickich, w tym jedna po stronie Niemieckiej – mówił ks. Karol Długosz, jeden z organizatorów biegu. Uczestnicy przebiegali przez kolejne bramy reformacyjne i zapoznawali się z  życiem śląskich parafii. Z okazji biegu zbieraliśmy środki dla Łukasza, chłopca cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni. Na konto diakonii polskiej ciągle zbieramy te fundusze.”

Informacje na stronie www.diakonia.org.pl

Kurier Ekumeniczny w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________

Date emisji: 8.10.17

Godzina emisji: 00:10