X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Ekumenizm w Ruchu Focolari

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2017 08:01
„Do naszego ruchu należą także chrześcijanie innych wyznań. Jego podstawowym charyzmatem jest poszukiwanie jedności z Bogiem i miedzy ludźmi” – opowiadał ks. Roberto Saltini, włoski kapłan, focolarino, od trzydziestu lat mieszkający w Polsce, w mariapoli Fiore koło Garwolina – działamy w całej Polsce, jako zaczyn, dlatego nie jesteśmy tak widoczni.
Audio
Focolari
FocolariFoto: www.focolare.org

Mariapoli (miasteczko Marii) Fiore jest centrum polskiego Ruchu Focolari, (dzieła Marii) założonego przez włoszkę Chiarę Lubich w Trydencie w roku 1943. . Na świecie takich ośrodków jest dwadzieścia. Ich mieszkańcy , zarówno małżeństwa jak i osoby konsekrowane, żyją i pracują w świecie, starając się głosić charyzmat jedności i pokoju”.

Kurier Ekumeniczny w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________

Date emisji: 17.09.17

Godzina emisji: 00:10


Zobacz więcej na temat: Polskie Radio 24