X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Apostolski Ruch Wiary

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2017 07:30
Istnieje od 2012 roku i powstał z  ekumenicznej wspólnoty ‘Chefsiba’ , działającej na warszawskim Ursynowie. 5 lat temu kard. Kazimierz Nycz, wespół z bp Tadeuszem Pikusem,  po rozeznaniu charakteru wspólnoty składającej się z katolików i ewangelików, zatwierdził jej funkcjonowanie                   i nadal  nazwę Apostolski Ruch Wiary.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: www.ruchwiary.pl

„Na początku było to około stu osób. Dziś to mnóstwo wspólnot w całym kraju, których członkowie starają się realizować w życiu codziennym obietnice Boże zawarte w Piśmie Sw – mówił Jacek Weigl, inicjator Ruchu – "W 2014 r. stworzyliśmy Konferencje Wiary – ekumeniści z Polski i zagranicy (jak Michael White i ks. Peter Hoecken) opowiadali, jak tworzyć z parafii wspólnotę wspólnot, gdzie świeccy biorą na siebie gros odpowiedzialności a księża nie boją się u siebie nowych ruchów i współpracy ze świeckimi".

Apostolski Ruch Wiary organizuje kursy biblijne Alfa, prowadzi szkoły  i przedszkola ekumeniczne, od września rozpocznie Kurs Liderów dla ludzi gotowych animować życie religijne parafii.

Polskie Radio 24

_____________________

Kurier Ekumeniczny w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

Data emisji: 30.07.17

Godzina emisji: 00:09

Zobacz więcej na temat: Polskie Radio 24