X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Prezes AMW o wyzwaniach w czasie pandemii: przeszliśmy bardzo szybką informatyzację

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2021 09:27
- Przeszliśmy bardzo szybko informatyzację w ubiegłym roku i wiele procesów zostało przniesionych do sieci. Udało nam się także rozwinąć sklep internetowy. Z racji pandemii nasz sklep bił rekordy popularności - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Bolesta, prezes Agencji Mienia Wojskowego.
Agnieszka Bolesta
Agnieszka BolestaFoto: amw.com.pl

26 sierpnia 2021 roku minęło 25 lat od wejścia w życie ustawy o gospodarowaniu niektórymi składnikami mienia Skarbu Państwa oraz o Agencji Mienia Wojskowego, a także funkcjonowania ustawy o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP. Dziś głównym zadaniem Agencji Mienia Wojskowego, która powstała  2015 roku z połączenia AMW oraz Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, jest zakwaterowanie żołnierzy oraz gospodarowanie zbędnym dla wojska i innych służb mundurowych mieniem. Ubiegły rok był, który upłynął pod znakiem koronawirusa był szczególny.

wojsko free wojsko polskie free 1200.jpg
"Większa armia to jeden z priorytetów szefa MON". Gen. Dębczak o zmianach w systemie rekrutacji

"Sprawne działanie agencji"

Agnieszka Bolesta objęła stanowisko prezesa Agencji niedługo przed wybuchem pandemii i stał przed nią w tym czasie jeden, główny cel. - Miałam to szczęście, że zostałam prezesem już w dobrze zorganizowanej instytucji i dobrze podzielonymi zadaniami. Osoby, które piastują stanowiska kierownicze są bardzo dobrze do tego przygotowane. Rok 2020 był pod znakiem pandemii i staliśmy przede wszystkim przed zadaniem utrzymania pełnej sprawności działania agencji - powiedziała.

- Ubiegły rok zakończyliśmy dobrym wynikiem, spełniliśmy nasze zadania i zrealizowaliśmy świadczenia mieszkaniowe. Zrealizowaliśmy również zadania inwestycyjne i dlatego myślę, że możemy podsumować go pozytywnie - dodała.

Jak zaznaczyła prezes, pandemia spowodowała także pozytywne zmiany w organizacji. - Przeszliśmy bardzo szybko informatyzację w ubiegłym roku i wiele procesów zostało przniesionych do sieci. Udało nam się także rozwinąć sklep internetowy. Z racji pandemii nasz sklep bił rekordy popularności. Zwiększyła się liczba osób zainteresowanych AMW - podkreśliła.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy

Posłuchaj
20:57 PR24_mp3 2021_09_04-08-35-46.mp3 Agnieszka Bolesta o AMW (Cafe armia)

 

***

Audycja: "Cafe Armia"

Prowadzący: Agnieszka Drążkiewicz

Gość: Agnieszka Bolesta (prezes Agencji Mienia Wojskowego)

Data emisji: 04.09.2021

Godzina:  08:36

dz

Czytaj także

Powojskowego dżipa będzie można także kupić online

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2018 15:45
Agencja Mienia Wojskowego planuje w tym roku uruchomienie sprzedaży internetowej. Ma zostać otwarty sklep online i system aukcyjny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kupując sprzęt z demobilu wspomożemy naszą armię

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2018 11:31
Agencja Mienia Wojskowego otworzyła sklep internetowy, w ofercie którego są m.in. wojskowe lornetki, menażki czy kombinezony pilota. Agencja zapowiada, że lista dostępnych towarów będzie dłuższa i ruszy też platforma aukcyjna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Usprawnienie procesu pozyskiwania sprzętu wojskowego". Ekspert Defence24 o celu powołania Agencji Uzbrojenia

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2020 10:20
- Agencja Uzbrojenia będzie przedstawiała ogólne wymagania co do uzbrojenia i kilka wariantów jak będzie można to wszystko zrealizować - mówił w Polskim Radiu 24 Maciej Szopa z portalu Defence24.
rozwiń zwiń